Çar. Tem 24th, 2024

Kaspersky, kısa mühlet evvel IDC MarketScape raporlarında “Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için Dünya Çapında Çağdaş Uç Nokta Güvenliği 2021 Satıcı Değerlendirmesi” ve “Kurumlar için Dünya Çapında Çağdaş Uç Nokta Güvenliği 2021 Satıcı Değerlendirmesi” için en önemli oyuncular ortasında gösterildi. Bu takdir, Kaspersky’nin kurumsal müşterilerine sunduğu eser, hizmet ve eğitim tahlillerinin genişliğini ve kalitesini kanıtlıyor.

Modern Uç Nokta Güvenliği eserleri, karşılık müddeti ve insan iştirakiyle farklılaşan iki algılama ve karşılık sistemi içeriyor. IDC MarketScape, kuruluşların gereksinimlerine yönelik en uygun uç nokta müdafaa platformlarını (EPP) ve uç nokta algılama ve karşılık (EDR) tahlillerini değerlendirmelerine yardımcı olmak için, MES satıcıları (22 KOBİ ve 19 kuruluş) tarafından Nisan ve Eylül 2021 ortasında sunulan dataları gözden geçirdi.

IDC MarketScape’e nazaran, “Kaspersky’nin çağdaş uç nokta güvenlik eserinin yetenekleri, hiçbir maddi eksiklik olmaksızın hayli rekabetçi pozisyonda. Raporda ayrıyeten, “Kaspersky, kârlı operasyonlarını eser genişletme ve geliştirmeyi desteklemek için kullanıyor” sözüne yer verildi.

Kaspersky Kurumsal İş Lider Yardımcısı Evgeniya Naumova, şunları söyledi: “Müşterilerimizin kendilerini gelişen tehditlerden müdafaalarına yardımcı olmak her vakit vazifemiz olmuştur. IDC MarketScape’in bu takdiri, çalışmalarımızı ve her büyüklükteki işletmeyi desteklemek için çözümlerimize yaptığımız daima yatırımı desteklememize hizmet ediyor. Güvenlik kelam konusu olduğunda her kuruluşun farklı muhtaçlıkları vardır. Kapsamlı IDC MarketScape satıcı kıymetlendirme raporları müşterilerin seçim yapmalarına yardımcı olmak için mevcut tahliller hakkında bağımsız bir bakış açısı sunuyor.”

Bu, Kaspersky’yi hem KOBİ’lere hem de işletmelere dahili olarak geliştirilen teklifler eşliğinde mahallî olarak entegre edilmiş çapraz eser tahlilleri sunmak için âlâ bir pozisyona getiriyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

By Usta

<<- Kızlar Baklavalı erkekleri sever diye duyduktan sonra elinde baklava tepsisiyle gezen