Pts. Eyl 25th, 2023


Nissan Türkiye Yelken Kadrosu podyuma çıktığı 71. Altınkilit Kupası Yat & Sportsboat Yarışı’nda üçüncülük mükafatı elde etti.

2016 yılından beri yelken yarışlarında sayısız kupa ve derece sahibi olan Nissan Türkiye Yelken Grubu, hem İstanbul hem de güney denizlerindeki güçlü varlığını göstermeyi sürdürüyor.

Nissan Türkiye Yelken Grubu, 9 Eylül Cumartesi günü İstanbul Yelken Kulübü tarafından organize edilen 71. Altınkilit Kupası Yat & Sportsboat Yarışı’nı muvaffakiyetle tamamlayarak üçüncülük derecesini elde etti. Nissan Türkiye Yelken Ekibi üç şamandıra yarışı sonrası yarışı muvaffakiyetle tamamladı. Nissan Türkiye Yelken Grubu, IRC1 kategorisinde üçüncülük derecesini elde ederek podyumdaki yerini aldı.

7 yılı aşkın müddettir yelken sporuna yaptığı yatırımla dikkat çeken otomotiv markası Nissan Türkiye, denizlerdeki varlığını en güçlü haliyle gösteren başarılara imza atmaya devam ediyor.

Nissan Türkiye Yelken Takımı’nın bir sonraki yarışı, bu yıl 21-24 Eylül tarihlerinde 22’nci defa İstanbul’da düzenlenecek Bosphorus Cup’ta olacak. IRC1 ve IRC3 kategorilerinde iki farklı tekne ile yarışacak Nissan Türkiye Yelken Kadrosu rüzgardan aldığı güçle tezini sürdürmeye devam ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

By Usta

<<- Kızlar Baklavalı erkekleri sever diye duyduktan sonra elinde baklava tepsisiyle gezen