Pts. Eyl 25th, 2023

Türk Telekom’un dijital TV platformu Tivibu’da, İspanya’nın Harika Kupa yarı final maçları naklen yayınlanıyor. Tivibu aboneleri, dünyanın heyecanla beklediği El Classico (Barcelona-Real Madrid) ve Atletico Madrid-Athletic Bilbao maçlarını Tivibu Spor 3 ve Tivibu Spor 2 kanallarından izleyebiliyorlar.

Türkiye’nin önder bilgi ve irtibat şirketi Türk Telekom, dijital TV platformu Tivibu ile futboldan basketbola, tenisten motor sporlarına uzanan güçlü içerikler sunmayı sürdürüyor. Tivibu, İspanya Üstün Kupa yarı final maçlarını naklen ekranlara getiriyor.

Dünyanın heyecanla beklediği El Classico’da (Barcelona-Real Madrid) ezeli rekabet ekranlarda bir sefer daha seyirciyle buluşurken, Atletico Madrid-Athletic Bilbao maçları sporseverlere keyifli bir futbol tecrübesi yaşatıyor.

Ezeli rekabet Tivibu Spor 2 ve Tivibu Spor 3 kanallarında

Tivibu aboneleri, İspanya Harika Kupa yarı finallerinden El-Classico’yu Erkut Öztürk’ün sunumuyla 12 Ocak Çarşamba günü Tivibu Spor 3 kanalından izleyebilecekler. Atletico Madrid ile geçen dönemin Muhteşem Kupa sahibi Athletic Bilbao’nun karşılaşacağı yarı final ise 13 Ocak Perşembe günü Tivibu Spor 2 kanalından takip edilebilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

By Usta

<<- Kızlar Baklavalı erkekleri sever diye duyduktan sonra elinde baklava tepsisiyle gezen