Pts. Eki 2nd, 2023

Bursa Yıldırım Mesleksel ve Teknik Anadolu Lisesi kız futbol kadrosu Kırklareli’nde düzenlenen futbol karşılaşmalarında Tekirdağ’ı yenerek şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Kırklareli’nde düzenlenen Türkiye genç kızlar futbol müsabakalarında Bursa’yı temsil eden Yıldırım Mesleksel ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, son maçında Tekirdağ temsilcisini 9 – 0 yenerek 17-20 Şubat’ta yapılacak Türkiye yarı finallerine gitmeye hak kazandı.

Yıldırım Mesleksel ve Teknik Anadolu Lisesi kız futbol ekibi Vücut Eğitimi öğretmeni ve kadro sorumlusu Özgür Polat, “Yıldırım ilçemizde 12 yıl evvel kızlarımızı spora yönlendirmek için kurduğumuz kız futbol kadromuz disiplinli ve özverili çalışmalar sonucunda bugünlere gelmiştir. ‘Genç Kızlar’ kategorisinde 10 yıldır Bursa Şampiyonu olan kadromuz başarılı çalışmalarına devam edecektir. Yıldırım ilçesinde kızlardan oluşan bir futbol kadrosu kurmak hiçte kolay olmadı. Ekipteki her öğrencimizin başka bir kıssası var. Gelinen son noktada ise Ulusal gruba seçilen 2 öğrencimiz bulunmakta ve amacımız Türkiye Şampiyonluğu.” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

By Usta

<<- Kızlar Baklavalı erkekleri sever diye duyduktan sonra elinde baklava tepsisiyle gezen