Pts. Haz 17th, 2024

Öğrencilerin büyük bir heyecanla beklediği sömestr tatili sonunda geldi! Artık cümbüş zamanı!

Sömestr tatilini ailecek eğlenerek geçirmeye ne dersiniz? Trump AVM’deki Museum of Selfies’de; çocuğunuzla birlikte dünyaya aykırısından bakarken, altın banyosunda keyif yaparken, emoji havuzunda yüzerken ya da Game of Thrones tahtında otururken sınırsız fotoğraf çekebilir, birlikte her anınızı ölümsüzleştirebilirsiniz!

Trump AVM Museum of Selfies, “Yarıyıl tatilinde ne yapsak?”diye düşünen çocuklu aileler için yeni bir alternatif. Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan dünyaca ünlü selfie müzesi Museum of Selfies, ziyaretçilere selfie çekmeleri için özel tasarlanmış eğlenceli temalar sunuyor.

Trump Alışveriş Merkezi’nin özel bir dizayna sahip olan yeni cümbüş katı GoFunGo’da en son teknolojik donanımlara sahip yeni kuşak oyuncaklar, toplumsallaşma alanları, bowling salonları üzere alternatiflerin yanı sıra Museum of Selfies (MOS) de yer alıyor. Museum of Selfies, herkesin bilip içinde olmak istediği dünyaca ünlü temaları ve yapıtları fotoğraf çekimleri için ziyaretçilerinin ayağına getiriyor ve onlara en çok like alacak selfie’lerini çekme fırsatı sunuyor.

Benzersiz bir müze deneyimi!

Museum of Selfies’de ziyaretçiler; ikonik fotoğraf alanlarında toplumsal medya hesaplarında büyük ilgi görecek havalı selfie’ler çekiyor. “Sadece hayalini kurabildiğiniz yerlerde akıllara sakinlik veren fotoğraflarınızı çekin” mottosuyla yola çıkan Museum of Selfies’e gelenler dünyaya aykırısından bakıyor, altın banyosunda keyif yapıyor, emoji havuzunda yüzüyor, Game of Thrones tahtında oturuyor ya da Leonardo da Vinci’nin en bilinen yapıtlarından Mona Lisa’nın önünde selfie çektiriyor. Michelangelo’nun üç yılda tamamladığı ünlü Davut Heykeli’ni devirip hiçbir şey olmamış üzere önünde selfie çektirme hakkı ise tekrar yalnızca MOS ziyaretçileri için mümkün…

Pazartesi hariç haftanın her günü açık…

Museum of Selfies, Pazartesi hariç haftanın her günü 12.00 – 20.00 saatleri ortasında hizmet veriyor. Giriş biletleri ise MOS gişelerinde satışa sunuluyor. Çocuklar ve yetişkinler için farklı fiyatlandırmanın yapıldığı müzeye girişte ayrıyeten toplu alımlar için indirim uygulanıyor.

Üst seviye hijyen ve güvenlik…

Museum of İstanbul, pandemi kuralları çerçevesinde her gün tertipli olarak ve sıklıkla dezenfekte ediliyor. Tıpkı anda belli sayıda kişinin içeride bulunabildiği MOS’da maske ve ara kurallarına da özel kıymet gösteriliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

By Usta

<<- Kızlar Baklavalı erkekleri sever diye duyduktan sonra elinde baklava tepsisiyle gezen