Bir bulut Olsam bölüm-17

Usta 22 Eylül 2009 0

Bir Bulut Olsam

Tarih: 2009-09-22 TV : KANAL D Saat: 22:15 Tür:Yerli Dizi

Narin hamile

Kanal D’nin başrollerinde; Melisa Sözen, Engin Akyürek ve Engin Altan Düzyatan’ın oynadıkları sevilen dizisi “Bir Bulut Olsam” bu akşam heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Mustafa, iyileşip hastaneden taburcu olurken, Narin’in de hamile olduğu ortaya çıkıyor.

Mustafa’nın yavrusunu kucağına aldığında hissettiği duygu bir başkadır. Sadece ona bakar, onu düşünür. Mustafa’nın bu davranışları, zamanla uysallıkları onu içine düştüğü bu cehennemden kurtarır ve hastaneden taburcu olur. Bulut Ailesi mutlu ve umutludur. Mustafa taburcu olduğu gün Narin’i görmeden yapamaz. Bunu duyan Harun, Mustafa’nın üzerine önce arabayı sürer, sonra arabadan iner ve üstüne saldırır. İki erkek birbirine çok öfkelidir. Polisin zor ayırdığı bu kavga karakolda biter. Yaşar ve Gülengül evlilik hazırlıklarına başlar. Yaşar kendi elleriyle Hatun anneye davetiye götürür. Düğüne gitmeye karar veren Narin’e Harun’un tepkisi büyük olur ve boşanmak ister. Düğün güzel başlamıştır her şey yolunda gibidir. Bulut Ailesi, Narin’lerin gelmesinden dolayı çok mutludur. Fakat Mustafa rahat durmaz. Serdar’la karşı karşıya kalırlar ve birbirlerini tehdit ederler. Mustafa alaycı bir şekilde lafını söyler ve gider. Serdar, Narin’in de isteğiyle herkesi toplayıp gitmeye karar verir. Tam bu sırada sarhoş bir halde Harun gelir ve Narin’ i hırpalayarak arabaya bindirmeye çalışır. Narin birden bayılır. Tayini çıkan Harun hastanede Narin’in hamile olduğunu öğrenir.

Link: Pir 1

Link: Pir 2

Link: Pir 2

Link: Pir 4

Künye :

Bir Bulut Olsam dizisi
Yapımcı : Tims Productions – Timur Savcı Yönetmen : Hatice Memiş Senaryo : Meral Okay Müzik : Aytekin Ataş Oyuncular : Narin Bulut (Melisa Sözen), Mustafa Bulut (Engin Akyürek), Dr. Serdar Batur (Engin Altan Düzyatan), İnci Batur (Meral Okay), Asiye Bulut (Aslıhan Gürbüz), Aslan Bulut (Ünal Silver), Düriye Bulut (Sema Keçik), Yaşar Bulut (Cahit Gök), Aylin (Ceren Olcayto), Hatun Bulut (Ebru Nil Aydın), Fatma Bulut (Hülya Duyar), Kadir Bulut (Haluk Cömert), Seher (Berfu Öngören),İbo (Suat Usta), Ali Asker (Şinasi Yurtsever), Mahmut Paşa (Selim Bayraktar), Asil (Murat Cemcir), Gülengül (Burcu Binici), (Haluk Cömert) Kadir Bulut Yeni Bölüm

Leave A Response »