Monk 4.Sezon Bölüm-1

Usta 06 Ekim 2009 0

Monk

Tarih: 2009-10-07 TV : TNT Saat: 20:00 Tür:Yabancı Dizi

Monk

Karısı Trudy’nin 1997 yılında öldürülmesinin ardından saplantı zorlantı bozukluğu ve çeşitli fobilerle baş etmek zorunda kalan obsesif bir kişiliğe sahip dedektif Adrian Monk’un (Tony Shalhoub) hayret uyandıran dikkati ve zekâsı… İnanılmaz derecede gelişmiş olan fotoğraf hafızasına ve en küçük ipuçlarını bir araya getirme becerisine rağmen artık San Francisco Polis Departmanı’nda resmi olarak görev alamayan ve hem arkadaşı, hem de kişisel asistanı olan Sharona Fleming’den yardım alarak yaşayan Monk, şimdilerde serbest çalışıyor. Departmana geri dönebilmek için eski patronu Captain Stottlemeyer’a kendini kanıtlamaya çalışan Monk’un garipliklerine gülerken diğer bir taraftan da yeteneğine hayran kalacaksınız. Emmy ödüllü dizi TNT’de.

IV. SEZON
1/45.”Mr. Monk and the Other Detective”
Tozdan, parazitlerden, arılardan, uçmaktan, yüksekten, dokunulmaktan ve hatta dokunmaktan korkan birisi cinayetleri aydınlatabilir mi? Adrian Monk aydınlatır…
4. Sezonun bu ilk bölümünde Monk’un bir rakibi var… Takıntıları nedeniyle Monk’un kullanamadığı detaylardan çözüme giden Marty Eels tam bir halk kahramanı olmuşken kartlar ters dönüyor ve Eels, Monk’un yardımına muhtaç kalıyor.
Oyuncu Tony Shalhoub’a iki yıl üst üste Emmy kazandıran takıntılı dedektif Adrian Monk’un maceraları 4. Sezonu ile TNT’de devam ediyor.

Künye :

4.Sezon 1.Bölüm

Leave A Response »