Sal. Tem 16th, 2024

MediaMarkt’ın ‘Uzmanına Bak’ söylemi ile başlayan reklam filmleri Şahane Kasım ile devam ediyor. İndirim ve kampanyalar dönemi Black Friday’de markaların reklam bombardımanına maruz kalan tüketiciye Şahane Kasım için hazırladığı yeni filmleriyle seslenen MediaMarkt, ‘Reklamına değil uzmanına bak’ iddialı söylemiyle bu aya damgasını vuracak. Hazırladığı 3 filmiyle tüketicinin yatak odasına hatta banyosuna kadar giren indirim ve kampanya reklamlarına dikkat çeken MediaMarkt, Şahane Kasım’da alışveriş yapacak tüketicilere “Elektronik alışverişi için yanlış yerlere bakmayın. Elektronikte aradığınız güven, işin uzmanı MediaMarkt’ta!” diyor.

Türkiye’nin tüketici tarafından en çok tercih edilen teknoloji perakendecisi MediaMarkt, pek çok markanın yoğun indirim ve kampanyaları nedeniyle tüketiciye ‘artık yeter’ dedirttiği Black Friday dönemine çektiği 3 reklam filmiyle çarpıcı bir giriş yapıyor. Filmlerde indirim dönemindeki reklam bombardımanına gönderme yapan MediaMarkt, “Reklamına değil uzmanına güvenin” diyor.

Filmlerin odağını ‘elektronik ürün satmak uzmanlık gerektirir’ iç görüsü oluşturuyor. 29 dakikada mağazadan teslimat, alanında uzman satış personelleri, ekran koruma paketi ve kurulum gibi teknik alanda da MediaMarkt’ın sağladığı ek hizmetler sayesinde elektronikte uzman vurgusu filmlerde destekleniyor. Her şeyin bir arada tüketicilere sunulduğu alışveriş platformlarının karşısında MediaMarkt güvencesi ve uzmanlığı net şekilde izleyiciye sunuluyor.

Filmlerin merkezinde tüketicinin bebek odalarına, banyosuna hatta yatak odasına kadar giren indirim ve kampanyalara vurgu yapılıyor ve güven ve uzmanlık kavramlarının altını çiziyor. Marka, tüketicinin harcadığı paranın karşılığını kusursuz hizmet ve kaliteyle vermeye ve bu dönemi en yüksek müşteri memnuniyetiyle taçlandırmayı hedefliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

By Usta

<<- Kızlar Baklavalı erkekleri sever diye duyduktan sonra elinde baklava tepsisiyle gezen