Sal. Tem 16th, 2024

Shell, müşteri odaklı pazarlama çalışmaları ve iletişim kampanyalarıyla Türkiye’de şirketlerin pazarlama ekiplerinin başarılarının ödüllendirildiği The Hammers 2021’de biri altın olmak üzere, üç kategoride birden ödül kazandı.

1923’ten bu yana Türkiye’de her zaman “ilk”leri gerçekleştirmeyi ve sektöre “ilham vermeyi” ilke edinen Shell, müşteri odaklı pazarlama çalışmaları ve iletişim kampanyalarıyla Türkiye’de şirketlerin pazarlama ekiplerinin başarılarının ödüllendirildiği The Hammers 2021’de biri altın olmak üzere, üç kategoride birden ödül kazandı.

Her zaman kaliteli akaryakıtı sunmanın yanı sıra müşterilerine gerçek bir perakende deneyimi sunmayı da hedefleyen Shell & Turcas CEO’su Emre Turanlı “Müşteri odaklı çalışmalarımızın karşılığını ödüllerin yanı sıra misafirlerimizde yarattığımız güven duygusu ve gülümsemeyle de almaktan mutluyuz. Shell’in bu müşteri yolculuğunda emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ederim,” dedi.

2023’te Cumhuriyet’in 100. yılı ile birlikte Türkiye’deki faaliyetlerinin 100’üncü yılını kutlamaya hazırlanan Shell, tüm dünyada her zaman kaliteli akaryakıtı sunmanın yanı sıra misafirlerine gerçek bir perakende deneyimi sunmayı da hedefliyor.

Türkiye’deki şirketlerin pazarlama ve pazarlamayı kapsayan tüm alt bölümlerindeki ekip başarısını ödüllendiren The Hammers 2021’in CMO’lardan oluşan jürisi, Shell & Turcas’a biri altın olmak üzere, 3 kategoride birden ödül verilmesine karar verdi. Akaryakıt ve Enerji Sektöründe En İyi Pazarlama Takımı kategorisinde iki yıldır üst üste Altın ödüle layık görülen Shell & Turcas, 2021’de En İyi Sadakat Programı Takımı’nda Gümüş, En İyi Sosyal Medya Takımı kategorisinde ise Bronz ödülün sahibi oldu.

Turanlı: “Müşteri odaklı çalışmalarımızın en büyük ödülü misafirlerimizde yarattığımız gülümseme.”

Shell & Turcas CEO’su Emre Turanlı, müşteri yolculuğunu deneyime dönüştürmek için çalışan başta Pazarlama olmak üzere tüm iş kollarındaki ekipleri kutlayarak şöyle devam etti: “Türkiye’deki öncü uygulamalarıyla “hep ileride” olan Shell ekiplerinin sektörel değerlendirmelerde de başarılarını sürdürdüğünü görmekten mutluyuz. Türkiye’deki istasyonlarda ilk kanopi uygulamasını, ilk premium market konseptini, ilk market içi tuvaleti, ilk kurşunsuz yakıtı, ilk sadakat programını, ilk taşıt tanıma sistemini, istasyonlarda kadın istihdamını destekleyen ilk programı, çocuklar için özel olarak tasarlanmış ilk tuvaleti, engelli misafirlerimizin hayatını kolaylaştıran sektördeki ilk engelsiz hizmet alanını hayata geçiren markayız. Müşteri memnuniyetini daima önceliğimiz olarak görüyoruz. Türkiye genelinde 1.000’den fazla istasyonumuzda her gün yaklaşık 1 milyon misafirimizi ağırlıyor ve 750 Shell Select marketimiz ile 2000’e yakın farklı ürünü müşterilerimize sunuyoruz. Bu prestijli ödülü şirketimize kazandıran Shell Pazarlama Ekibimizin her bir üyesine ve onlarla birlikte aynı amaç için çalışan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

By Usta

<<- Kızlar Baklavalı erkekleri sever diye duyduktan sonra elinde baklava tepsisiyle gezen