Çar. Tem 24th, 2024

Aralık ayı için DLSS özellikli oyunlar listesinde bulunan ICARUS, Diablo 2: Resurrected ve Chorus’un ortasına Horizon Zero Dawn ve Lemnis Gate de katılıyor. NVIDIA DLSS’yi destekleyen oyunların ve uygulamaların sayısı artık 140’ı geçti. Ayrıyeten Sony, God of War için oyunun bilgisayar sürümüne özel olarak yer alan teknolojiler için bir fragman ve önerilen özellikler listesini yayınladı.

GeForce oyuncularına Horizon Zero Dawn için 50’ye varan DLSS performans yükseltmesi

Guerilla Games, Horizon Zero Dawn Complete Edition oyununa, bugün gelecek bir yamayla birlikte NVIDIA DLSS teknolojisini ekliyor. Horizon Zero Dawn’da DLSS etkinleştirildiğinde oyun içi performansta kusursuz imaj kalitesini korunarak 50’ye varan bir artış elde ediliyor. DLSS sayesinde elde edilen performansla GeForce RTX 3060 ve üzeri tüm NVIDIA ekran kartları, kusursuz bir Horizon Zero Dawn tecrübesi için 4K çözünürlükte 60 FPS’yi geçiyor.

Guerrilla tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan Horizon Zero Dawn, aldığı sayısız mükafatın yanı sıra PC’de 700.000’den fazla sattı.

God of War’ın yeni PC özellikleri fragmanı ve önerilen özellikler

Sony Interactive Entertainment ve Santa Monica Studio, bugün PC’de God of War için sistem ihtiyaçlarıyla birlikte yeni manzaralara sahip yeni bir PC özellikleri fragmanını duyurdu. God of War, DLSS ve NVIDIA Reflex özelliklerine sahip olacak.

Daha fazla DLSS oyunu

Deep Silver’ın şu anda PC’de bulunan yeni bilim kurgu aksiyon-macera oyunu Chorus, NVIDIA DLSS ve gerçekçi ışın izlemeli yansımalarla geliştirildi ve GeForce RTX oyuncularına kusursuz bir tecrübe sunuyor. Etkinleştirildiğinde, NVIDIA DLSS performansı 45’e kadar artırıyor.

14 Aralık’ta Lemnis Gate, NVIDIA DLSS takviyesiyle geliştirilerek kare suratlarını 2 kata kadar artıracak. Ratloop Games’in oyunu Lemnis Gate, savaşın bir vakit döngüsünde birden fazla dönüşte gerçekleştiği ve oyuncuların başarılı olmak için birkaç atılım ilerisini düşünmesini gerektiren eşsiz bir sıra tabanlı strateji FPS’si.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

By Usta

<<- Kızlar Baklavalı erkekleri sever diye duyduktan sonra elinde baklava tepsisiyle gezen