Çar. Tem 24th, 2024

Başkentin beğenilen alışveriş merkezlerinden Kuzu Effect AVM, yeni yılda da en seçkin markaları konukları ile buluşturmaya devam ediyor. Konut hayat kesiminin başkan markalarından Evidea, Ankara’daki ikinci mağazasının kapılarını Kuzu Effect’te açtı.

Birbirinden özel markaları Başkentliler ile buluşturmaya devam eden Kuzu Effect AVM; Ankara’daki 2. Mağazasının kapılarını açan Evidea’yı da marka karmasına dahil etti. Seçkin eser yelpazesini konuklarıyla buluşturan Evidea mağazasının açılış merasimi; Kuzu Effect AVM İdare Şurası Üyesi Özge Kuzu, Evidea idare takımı ve Evidea çalışanlarının iştiraki ile gerçekleştirildi.

Mağaza’nın açılış merasimine katılanKuzu Effect AVM İdare Heyeti Üyesi Özge Kuzu, pandemi devrinde Kuzu Effect’in Evidea üzere büyük bir markayı bünyesine katmaktan duyduğu memnuniyeti lisana getirdi. Özge Kuzu “Kuzu Effect içerisinde böylesine büyük bir alanda, Evidea üzere bir markanın açılışını yapıyor olmaktan memnunluk duyuyoruz. Kuzu Effect AVM olarak, önümüzdeki günlerde ailemize katılacak yeni markaların da açılışlarını duyuracağız” açıklamasında bulundu.

Geniş ve kaliteli eser yelpazesi ile hayat alanlarını güzelleştiren Evidea; mutfak, konut dokuması, mesken dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli mesken aletlerinin yanı sıra mesken ve ömür kategorisi ile her yaşa ve her üsluba hitap ediyor. 1.500 m2 büyüklüğündeki mağaza konseptiyle keyifli bir alışveriş tecrübesi sunan Evidea, açılışa özel yaptığı kampanya ile de ziyaretçilerine yeni yılı özel fırsatlarla karşılama fırsatı sunuyor. 6-16 Ocak tarihleri ortasında her 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlara anında 100 TL indirim kazandıran kampanya, elektrikli mesken aletleri dışındaki tüm eserlerde geçerli olacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

By Usta

<<- Kızlar Baklavalı erkekleri sever diye duyduktan sonra elinde baklava tepsisiyle gezen