Cum. May 24th, 2024

Başiskele Yeşilyurt Mahallesi’nin bölge esnaflarıyla bir ortaya gelen Lider Büyükakın, “Biz milletimizin gönlündeyiz. Hizmetlerimize aralıksız devam ediyoruz” dedi

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Başiskele Yeşilyurt Mahallesi’nin bölge esnaflarıyla bir ortaya geldi. Mahallî ve ulusal bahisler başta olmak üzere milletlerarası arenadaki birçok bahsin da ele alındığı birliktelikte, hemşerilerinin kendilerine olan inancına dönük olarak, “Halkımızla birlikte sırt sırta, gönül gönüle vererek ülkemizle birlikte kentimizi güçlendirmeye, büyütmeye, amaçlarımıza her gün biraz daha yaklaştırmaya çalışıyoruz” diyen Lider Büyükakın, “Bunu da başaracak güçte ve kabiliyetteyiz. Kocaeli’ne aşkla hizmet etmekten, milletimizin hizmetkârı olmaktan çok büyük erdem duyuyoruz. Bir yandan insanımızın sıkıntısıyla dertleniyor, meselelerine devalar üretiyor, öbür bir yandan kentimizi 2053’e, 2071’e hazırlıyoruz” sözlerini sarf etti.

“BİZ MİLLETİMİZİN GÖNLÜNDEYİZ”

Başiskele Belediye Lideri Yasin Özlü, AK Parti İlçe Lideri Mustafa Koral ve teşkilat üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette, esnafı dinleyen ve taleplerine dönük atılacak adımlar hakkında bilgi veren Lider Büyükakın, “Kalbimiz millet ve memleket sevdasıyla dolu. Halkımızın emanetine sıkı sıkıya sarılıyor, davamızın bayrağını da daha da yükseğe çıkartmak için çalışıyoruz. Biz milletimizin gönlündeyiz. Çok şükür bunun bu türlü kalması içinde hizmetlerimize, icraatlarımıza ve gönülden gönüle muhabbetimize aralıksız devam ediyoruz” diye konuştu.

“HİZMET ÜRETMEDE BİR ADIM DAHİ GERİ DURMAK YOK”

“Hemşerilerimiz bizi nasıl seviyorsa biz de tüm kardeşlerimizi Allah için seviyoruz” formunda konuşarak buluşmanın akabinde bir kıymetlendirme yapan Lider Büyükakın, “Ecdadımızın bize emanet ettiği bu kentin her köşesinde yaşayan tüm koca yürekli insanlarını seviyoruz. Tabi bunun yanında Başiskele ilçemize 108 eser ile 422 milyon 723 bin TL’lik yatırım yaptık. Allah’ın müsaadesiyle yapmaya da devam ediyoruz. İlçemize onlarca yatırımı kazandırdık, kazandırmaya da devam edeceğiz. Durmayacağız, milletimize hizmet üretmede bir adım dahi geri durmak yok. Alandayız, halkımızla iç içeyiz. Bugünden daha fazla milletimizle buluşacağız. Teşkilatlarımızla birlikte milletine hizmet eden takımlar olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemiz ve kentimiz için gecemizi gündüzümüze katacağız” tabirlerini sarf etti.

“ÜLKEMİZİN GELECEĞİ AYDINLIKTIR, ÖĞRENİLMİŞ ÇARESİZLİK BİTMİŞTİR”

Zorlu bir coğrafyada yaşadığımızın altını çizen, yurt içinde ve yurt dışında planlanan operasyonların tek tek bertaraf edildiği belirten Lider Büyükakın, “Şunu söylemek isterim, bu aziz toprakları vatan kılan ulu ecdat üzere bizde onların torunları olarak eğilmedik, bükülmedik, istiklalimize de leke sürdürmedik, sürdürmeyeceğiz de. Bu nedenle çok çalışacağız. Darbe davetleri yapanlara karşı gerekeni yaptık, ülkemizi güney sonundan terör koridoruyla kuşatmaya çalışan terör örgütlerine ve onların işbirlikçilerine fırsat vermedik. FETÖ’cü hainlere karşı milletimizle birlikte meydan okuduk. Ülkemizin geleceği aydınlıktır. Öğrenilmiş çaresizlik bitmiştir. Milletimizle birlikte hoş Türkiye’mizi geleceğe taşımak için istikametimiz belirlidir. Gelecek kuşakların daha hoş bir ülkede yaşaması için çok kıymetli adımlar atıyoruz. Aziz vatandaşlarımız bunları görüyor, kıymetlendiriyor ve bizlere de her fırsatta dayanağını lisana getiriyor” diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

By Usta

<<- Kızlar Baklavalı erkekleri sever diye duyduktan sonra elinde baklava tepsisiyle gezen