Ezel Yeni Bölüm Full İzle

Usta 24 Ocak 2010 0

Ezel

Tarih: 2010-01-25 TV : ATV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

AŞKLA İNTİKAMIN NEFES KESİCİ RANDEVUSU ATV’de!
“Ezel” ŞİMDİ TEK BAŞINA!
VE BU YARIŞI KAZANMAK ZORUNDA…
“Ezel”
(Yeni Bölüm)
1. BÖLÜM ÖZETİ
Serdar ve Ali’nin takibi tehlikeli yerlere gidiyor. Ulaştıkları son noktada iyice köşeye sıkışan Ezel, karşı atağa geçer ve Serdar’ın peşine düşer. Şimdi iki adam da birbirinin geçmişini araştırıyor. Ezel, Serdar’ı araştırırken öyle bir koz bulur ki, bu kozu ele geçirirse, kaderi değişecek, oyunun tek galibi o olacak. Ama Ali de aynı kozun peşinde.
Ezel önce öğrendiği gerçekleri Eyşan’ın yüzüne vuracak. Sonra hızla harekete geçecek. Çünkü Serdar, Ezel hakkındaki gerçeği öğrenmek üzere. Aynı anda Ali o koza Ezel’den önce ulaşmak üzere. Üstelik bu kez Ramiz de Ezel’in yanında değil. Çünkü ilk kez o da köşeye sıkışmış durumda.

Künye :

Yapım : AY Yapım / Kerem Çatay
Yönetmen : Uluç Bayraktar
Senaryo : Kerem Deren, Pınar Bulut
Müzik : Toygar Işıklı
Oyuncular : Kenan İmirzalıoğlu (Ezel Bayraktar), Cansu Dere (Eyşan Atay), Yiğit Özşener (Cengiz Atay), Barış Falay (Ali Kırgız), Sedef Avcı (Bahar Tezcan), Tuncel Kurtiz (Ramiz Karaeski), Salih Kalyon (Serdar Tezcan), Barış Serma (Can Atay), Bayazıt Gülercan (Mümtaz Uçar ), İpek Bilgin (Meliha Uçar ), Kemal Uçar (Mert Uçar), Sarp Akkaya (Tevfik Zaim), Güray Kip (Kamil Çalıca), Bade İşçil (Şebnem Sertuna), Bengü Benian (Nükhet Özbağ), Berivan Dural (Aylin Çevik)

Leave A Response »