Kaset Vadi’ye de damga vurdu!

Kaset Vadi’ye de damga vurdu!

Gündemi yakından takip eden Türkiye’nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun ATV ekranlarında yayınlanan dün akşamki 127. bölümünde MHP ve CHP’de yaşanan kaset skandalı gündeme geldi.

Geçen bölümde dizide ABD’yi temsil eden Aron Feller’in bilgisayarı kapkaççı çocuklar tarafından çalınmıştı. Feller bunun üzerine Ünsal ile görüşerek derhal bilgisayarının bulunmasını ister.

Adamlarına acilen bilgisayarı bulunması talimatını veren Ünsal’a bilgisayarı dizide İsrail‘i temsil eden Şamir getirir. Şamir’i bilgisayarı verip gitmesi üzerine bilgisayarda neler olduğunu merak eden Ünsal şifreli bilgisayarı açamaz ve derhal bir bilgisayar uzmanı çağırır.

Bilgisayar uzmanı şifreyi kırdıktan sonra Ünsal, Feller’in bilgisayarındaki belgeleri kurcalamaya başlar ancak gördüğü videolar karşısında şaşkınlığını gizleyemez.
lk olarak yakın tarihte ortaya çıkan MHP‘deki kasetlerin ÜLKÜ1.mpg, ÜLKÜ2.mpg ve ÜLKÜ3.mpg olarak bir klasörde toplanan videolar gözüne çarpar. İncelemesini daha da derinleştiren Ünsal, kaset skandalının ardından istifasını sunan CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal‘ın DenizGizli_01.mpg, DenizGizli_02.mpg videolarını görür.

Başbakan’ın kızı ve eşi bir toplantıda Ersoy tarafından rehin alınır. Başbakan Ersoy’un karşısına tek başına çıktı. Polat ve arkadaşları Ersoy’a operasyon düzenledi

Etiketler: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir