Keşanlı Ali Destanı 5. bölüm özeti ve fragmanı

Keşanlı Ali Destanı 5. bölüm özeti ve fragmanı

İlk bölümünden itibaren izleyicileri arasında büyük beğeni toplayan Keşanlı Ali Destanı 5. bölümüyle 14 Ocak Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında olacak. İşte Keşanlı Ali Destanı 5. bölüm özeti ve fragmanı…


Foto galeri için tıklayın

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Keşanlı Ali Destanı dizisinin 5. bölüm özeti kanal D web sitesinde yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır. Keşanlı Ali Destanı 5. bölüm fragmanı ve 4. bölüm özeti…

Koğuş Ağası Keşanlı Ali

Uzun süre doğruyu, suçsuz olduğunu söylese de kimseyi inandıramayan Ali, sonunda hapishanede gördüğü eziyet ve aşağılama dolu muameleye isyan etmiştir. Bütün imajını da baştan aşağı değiştiren Ali, hapishanedeki düzenin gerektirdiği kişi, yani artık anlı şanlı Keşanlı Ali’dir.

Sineklidağ ise Zilha’nın liderliğindeki kadınlar ile Sipsi’nin kışkırttığı erkekler arasında yaşanan büyük rekabete sahne olmaktadır. Sipsi’nin hain planları sonrası dikiş nakış kursundaki hoca kaçmış, kadınlar da korkmuştur. Aldıkları siparişleri yetiştirememekten endişe eden Zilha pes etmez, kadınları yeniden çalışmaya döndürecek erkekleri de ikna edecek bir yol bulur.

Ancak Sipsi bu yeni yolunda önüne engel koymaya kalkar ve mahalle fena karışır. Artık kendi kurallarını koyan ve koğuştaki kötü düzene adalet getirmeye çalışan Ali’ye diğer koğuş Ağaları diş bilerler. Üstelik yeni müdürde onu sıkı takibe almıştır.

Ancak hapishanede yaşanan beklenmedik bir girişim sonucu müdürün Keşanlı Ali hakkında düşünceleri değişir. Tüm bu gelişmeler yaşanırken Ali’nin sürpriz bir ziyaretçisi vardır. Gelen Zilha’dır. Ali’nin eniştesini öldürdüğünü itiraf ettiğini öğrenen Zilha ondan hesap sormaya gelmiştir. Görüşme her iki tarafında yüreğini yakar. Zilha, Ali’yi unutmaya karar verirken, herkesin hayatını etkileyecek büyük bir gelişme yaşanır.