Sohbet tabanlı uygulamalı Mobil Chat

Her geçen gün değişen Sohbet Sitelerinde bu yeniliklerine bir yenisini daha ekledi. Sohbet tabanlı uygulaması olan Mobil Chat ile listenizdeki kişilerin tüm aktivitelerini öğrenebileceksiniz.

Efsane mesajlaşma uygulaması Mirc, parlayan yıldızlarına bir yenisini ekledi. Mobil Sohbet uygulaması ile kişinin son görülme zamanını, çevrimiçi olduğu zaman aralıklarını ve gün içerisinde toplam çevrimiçi olduğu süreyi, durum mesajı geçmişini, profil fotoğrafı geçmişi gibi birçok aktiviteden haberinizin olmasını sağlayacak.

Parksohbet.com’da yer alan habere göre, bu uygulamanın çalışması için kişinin durum ve profil fotoğraf ayarlarının ‘Herkes’ şeklinde ayarlanmış olması gerekiyor.

mobil sohbet

mobilchat

Etiketler: , , , , , ,

4 Comments

 • polat dedi ki:

  mobil sohbet dedigini cepten dimi deneyecegim android ile sohbet e giriliyor mu ??

 • polat dedi ki:

  İstanbul… İstanbul hakkında konuslucak o kadar çok sey var ki…Marmara Bölgesi’nde il ve Türkiye’nin en büyük kenti.Bir Sürü Etnik ve kökene sahip Nesiller.. Ve bunlar hakkında edilebilecek O kada cok Sohbet var ki.. Tarih boyunca çeşitli imparatorluklara başkentlik yapan şehir, 133 milyar dolarlık yıllık üretimiyle Dünyada 34. sırada yer alır. Bizimmekanda İstanbuldan nasibini alan Sohbet ortami mevcuttur… Türkiye’nin kültür ve finans merkezi olan İstanbul da Sohbet edilecek o kadar çok insan var ki Biz size Bizimmekanda Sarışın Esmer Kumral hatta Yabancı olup türkçesini geliştirecek turistlerle bile sohbet imkanı sağlıyoruz… Marmara kıyısı ve İstanbul Boğazı (Boğaziçi) boyunca, Haliç’i de çevreleyecek şekilde Türkiye’nin kuzeybatısında kurulan İstanbul Hakkında bilgi alabileceginiz fikir alış verişinde bulunabileceginiz Chat ve Sohbet odalarimizin Yanı sıra Radyo kanlımızda Radyo Dinleyebilir istekte bulunabilir, Oyun , Kelime Ve Yarışma odalarimizda da Soru cevap çözüp saygı ve sevgi cercevesinde rekabet edebilirsiniz.

 • polat dedi ki:

  Soğuk ve sert havası Insanları Mert olan bir Şehir…Erzurum Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan bir serhat şehridir.Kış turizmi ve üniversiteler arası kış oyunlarının adresidir.. Erzurum hakkında edilebilecen o kadar çok sohbet konusu var ki Saymakla bitmez. Plakası 25 olan Erzurum ili sınırları içerisinde 2007 nüfus sayımına göre 784.941 kişi yaşamaktadır.Bu nüfusun büyük bir kismina hitab eden Bizimmekan sohbet odalarimizda sizlerede bir yer vardır.. Erzurum insanına dadaş denmektedir. Dadasca sohbet Mertce sohbet Yanii Sevgi ve saygının hakim oldugu sohbetin adıdır bizimmekan… Haydi Erzurumlu kardeşim.. Haydi Dadaş Kardeşim Sende gel bizimle bizimmekanda sohbet et..

 • seo dedi ki:

  mobil chat uygulaması bayagı yaygınlastı ama seo calısması sart.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir