Kaptı, kaçamadı!

Usta 21 Nisan 2016 0
Kaptı, kaçamadı!

Kaptı, kaçamadı!

İstanbul Şişli’de bir kafeteryada oturan kadının sandalyede asılı duran çantası, bir şahıs tarafından çalındı. Hırsızlık anı kafeteryanın güvenlik kamerasına yansırken, şans eseri bölgede bulunan bir polis, kapkaççıları kıskıvrak yakaladı.

Olay, 15 Mart Cuma günü saat 16.30 sıralarında Şişli’de bir kafeteryanın bahçesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, iki kadın, kafeteryanın bahçesinde bir masaya oturdu. Kadınlardan biri, çantasını oturduğu sandalyeye astı. Daha sonra üç kişi kafetaryaya girdi. Üç şüpheliden biri sandalyenin arka kısmında asılı bulunan çantayı alarak kaçmak istedi. Diğer 2 kişi ise bu esnada çantası çalınan kadın ile çantayı çalıp kaçan kapkaççının arasında perde olup yakalanmasına engel olmaya çalıştı.

Çantası çalınan kadın ve kafeteryanın garsonu, kapkaççının peşinden koştu. Tam bu sırada şans eseri olay yerine yakın bir iş yerinden çıkan polis, kapkaççıları kıskıvrak yakaladı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde kadınlar kafetaryada otururken,üç şüpheli içeri giriyor. Bir kişi kadının çantasını çalarken, diğer iki kişi kadınla kapkaççının arasına giriyor. Bu sırada kadın ve garson kapkaççının peşinden koşuyor. Polisten çantasını teslim alan kadın kafeye geri geliyor.

Yaşları 18’den küçük olduğu öğrenilen 3 kişiden 2’si emniyetteki sorgularının ardından serbest bırakılırken, çantayı çalan kapkaççı adliyeye sevk edildi.

Leave A Response »