Kırkpınar Başpehlivanı İsmail Balaban, Survivor 2021’de yarışmadan önce Antalya Belediye Başkan’ı Muhittin Böcek’i ziyaret ederek, ‘şampiyonluk’ sözü verdi.

ASAT Spor Kulübü güreşçisi Kırkpınar Başpehlivanı İsmail Balaban, kardeşi Turan Balaban ve antrenörü Hasan Aydın, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti. Bugüne dek pek çok başarılı işte kendi imzasının bulunduğu Balaban, şimdi de Survivor 2021 için hazırlanıyor. Antalya Belediye Başkanı tarafından”Sarı fırtınam” olarak karşılanan Balaban için Başkan Böcek, “İsmail, er meydanlarında her zaman göğsümüzü kabarttı. Böyle bir evlat yetiştirdikleri için İsmail’in ailesine çok teşekkür ederim. Hocasına da teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“ANTALYA’YI DOMİNİK’TE TEMSİL EDECEK”

Böcek, cümlelerine ilaveten şunları da ilave etti: “İsmail’i güreş sahalarına her zaman dualarımla gönderdim. Şimdi de Dominik Cumhuriyeti’ne gönderiyoruz. Antalya’yı Dominik’te temsil edecek ve tanıtacak. Allah’ın izniyle şampiyon olup gelecek. Her zaman yanındayım. Canla başla kendisini izleyeceğiz. Bu işin üstesinden geleceğinden hiç şüphem yok. Her yeni yıl bir umut.

Umudumuz İsmail Balaban’ın başarılı olması. Şansın bol açık olsun. Survivor, Antalya’dan bir şampiyon çıkaracak. Kendisini dualarla uğurluyoruz.”