Cum. May 24th, 2024

Bir martının kanadından İstanbul’u anlatan; kentin büyülü atmosferini en özel sözlerle betimleyen Saffet Emre Tonguç’un “Kanatlarımda İstanbul” kitabından ilham alan Karaca, özel bir kahve fincanı tasarladı. Bu eşsiz tasarım Galataport’taki Karaca’nın birinci tecrübe mağazasında iş ve cemiyet hayatından seçkin davetlilerin iştiraki ile gerçekleştirilen özel davet ile tanıtıldı. Sembolik martı figürünün ve İstanbul silüetinin buluştuğu fincan seti ile “Kanatlarımda İstanbul” kitabını bir ortaya getiren Karaca, İstanbul’u lezzetli bir kahve eşliğinde keşfetmek etmek isteyenlere eşsiz bir tecrübe yaşatacak.

Karaca, İstanbul tutkusu taşıyan ve İstanbul’un her bir köşesindeki renkleri, kıssalarını bir fincan kahve eşliğinde keşfetmek isteyenleri eşsiz bir dizaynla buluşturuyor. Karaca; rehber, tarihçi ve müellif Saffet Emre Tonguç’un “Kanatlarımda İstanbul” kitabından aldığı ilhamla, fincanın etrafını çevreleyen martı figürünün kullanıldığı özel bir kahve fincanı tasarladı. İstanbul’un simgelerinden olan martıyı, kahve fincanın kulbu olarak konumlandırarak yenilikçi lakin bir o kadar da sofistike tasarım fincanların tabaklarında ise İstanbul’un eşsiz silueti yer alıyor.

Gold ve silver renklerde tasarlanan kahve fincanları sunumlarda şık bir dokunuş yaratıyor. Özel paketi ile satışa sunulan bu setin içinde Saffet Emre Tonguç’un İstanbul’un tarihi bedellerini anlattığı ve fotoğraflarla bir görsel şölen sunduğu “Kanatlarımda İstanbul” kitabı da yer alıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

By Usta

<<- Kızlar Baklavalı erkekleri sever diye duyduktan sonra elinde baklava tepsisiyle gezen