Çar. Tem 24th, 2024

Türkiye sahillerinin doğal güzelliği CHANEL Beauty’nin zarafeti ile bir araya geliyor. Yaz boyu sürecek etkinlikte, yazın vazgeçilmezleri, özel servisler ve benzersiz koleksiyonlar misafirlerini bekliyor.

UN ÉTÉ DE CHANEL, sahip olduğu geniş cam cephe ve eşsiz dekarasyonu ile ziyaretçilere göz alıcı bir manzara sunuyor. Kum rengi bejle bezeli dış ve iç cephesi, yaz temalı en son kampanyalar ile yazın maviliklerini canlandırıyor.

Chanel

Ziyaretçileri, 2023 LES BEIGES SUMMER koleksiyonu da dahil olmak üzere yeni CHANEL yaz temel ürünlerini gösteren farklı bir ekran karşılıyor. Ortada ise koku serisinin kült klasikleri ve çok sevilen kokuları sergileniyor. Devamında ise LES EXCLUSIFS DE CHANEL parfüm serisini, cilt bakımını ve makyaj koleksiyonları ile karşılaşarak konukların ürünleri deneyebilecekleri ve sahadaki Güzellik Danışmanlarının uzmanlığına başvurabilecekleri bir makyaj barı çıkıyor. Yaz ruhunu, kasanın yanında bir dizi gözlük sergileyerek yansıtıyor.

Chanel

CHANEL, Yalıkavak Marina, Bodrum’daki sezon etkinliğinin açılışıyla, büyüleyici bir ortamda favori ürünlerden ve yazın vazgeçilmezlerinden oluşan cazip bir seçkinin sunulduğu benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

“UN ÉTÉ DE CHANEL” etkinliği Haziran 2023 itibaren Ekim 2023’e kadar açık.

By Usta

<<- Kızlar Baklavalı erkekleri sever diye duyduktan sonra elinde baklava tepsisiyle gezen