Çar. Tem 24th, 2024

Mutlu, güçlü ve duyarlı duruşu ile Lancôme Türkiye’nin ilk marka elçisi olan Hazal Kaya iki adımlı Rénergie Cilt Bakım Rutini’ni paylaşmaktan mutluluk duyuyor. Lancôme Rénergie Triple Serum ve yeni Rénergie H.P.N-300 Peptit Krem’in yer aldığı rutin daha dolgun, canlı, genç bir cilt görünümüne yardımcı olacak şekilde cilt hücresi yenilenmesini hızlandırıyor.

LANCÔME RÉNERGIE TRIPLE SERUM

Lancôme’un üç serum etkisini tek formülde alabildiğiniz ilk serumu Lancôme Rénergie Triple Serum, içeriğindeki Hyalüronik asit, Niasinamid ve Ferülik asit ile cildin daha dolgun ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlarken kırışıklıkların görünümünü azaltmaya da yardımcı oluyor. Formülündeki C vitamini türevi ve Niasinamid sayesinde cilt tonunu eşitlerken koyu leke görünümünü azaltıyor ve daha aydınlık bir cilt görünümü sağlıyor.


LANCÔME H.P.N-300 PEPTİT KREM

Lancôme H.P.N-300 Peptit Krem, Hyalüronik Asidi, Niasinamid’i ve güçlü yaşlanma karşıtı özlerden elde edilen 300’den fazla peptit türünü tek bir kremde birleştiriyor. İçeriğindeki Hyalüronik asit ile cilde nem, daha dolgun ve pürüzsüz bir görünüm sağlarken C vitamini türevi ve Niasinamid içeren formülü ile cilt tonunu eşitliyor, koyu leke görünümünü azaltıyor ve daha aydınlık bir cilt görünümü elde etmenize yardımcı oluyor. 300 Peptit içeren formül ile hızlandırılmış cilt hücresi yenilenmesi sağlayan Yeni Lancôme H.P.N-300 Peptit Krem, cilt sıkılığını, esnekliğini arttırmayı ve kırışıklık görünümünü azaltmayı hedefleyerek cildi yeniden yapılandırıyor.

By Usta

<<- Kızlar Baklavalı erkekleri sever diye duyduktan sonra elinde baklava tepsisiyle gezen