Melekler Korusun Bölüm-36

Usta 02 Ekim 2009 0

Melekler Korusun

36.BÖLÜM

İpek’in kapısına dayanan Birol ve Fırat, içeri girmeyi başarır. Ancak Esin’i bulamazlar! Çünkü evdekiler Birollar’a büyük bir oyun oynar. Yaşananlar, en çok Barış ve İpek’in ilişkisine zarar verir.

Yaşadığı gerilimle fenalaşan Esin’in, bebeğini kaybetme riski vardır. Acilen doktora gitmesi gerekir ancak Fırat kapıda nöbettedir. Fırat’ı atlatması için Esin’e Melek yardım eder.

Eylül’ün Birollar’a yardım ettiğini anlayan Esin, intikam almak için hiç ummadığı bir anda Eylül’ün karşısına çıkarak, onu tehdit eder.

İpek, Esin’in evde kalması için ev arkadaşlarıyla büyük bir anlaşma yapar ancak sürpriz bir konuğun gelişi, her şeyi değiştirir.

Melek, Kehribar’ı huzurevinden çıkarmak için elindeki son kozları oynarken, Kehribar şaşırtıcı bir karar verir.

Deniz’in Amerika’ya gitme kararı, Özgür’le ayrılmalarına sebep olur. Deniz’i evden kovan Özgür, Birol yüzünden kendi evinden kovulur!

Birol, Erkan’ın Esin’in eski sevgilisi olduğunu anlar ve iyice kendini kaybeder. Esin’i bulmak için Özgür’ü rehin alır. Özgür’ü kurtarmak için Erkan’ın evine gelen Esin’in itirafları ortalığı birbirine katar!


@ Yahoo! Video

@ Yahoo! Video

@ Yahoo! Video

@ Yahoo! Video

@ Yahoo! Video

@ Yahoo! Video

@ Yahoo! Video

@ Yahoo! Video

@ Yahoo! Video

Birbirini koşulsuz seven ana kızın, kimi zaman gözlerimizi yaşartacak, kimi zaman güldürecek ama hep içimizi ısıtacak hikâyesi Melekler Korusun “Yüzyüze ” adlı otuz altıncı bölümüyle 2 Ekim Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV ekranlarında…

Leave A Response »