Aşk-ı Memnu 53 Bölüm Full dizi

Usta 10 Aralık 2009 0

Aşk-ı Memnu

Tarih: 2009-12-10 TV : KANAL D Saat: 20:15Tür:Yerli Dizi

Behlül büyük bir çıkmazda

Kanal D’nin başrollerinde Selçuk Yöntem, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ ve Nebahat Çehre’nin oynadıkları, Halit Ziya Uşaklıgil’in ölümsüz eserinden uyarlanan reyting rekortmeni dizisi “Aşk-ı Memnu” yine heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Behlül; amcası, Nihal’in masum aşkı ve Bihter arasında büyük bir çıkmazda kalıyor. Behlül’ün Nihal’e karşı duygularından emin olmak isteyen Adnan Bey, sonunda onunla karşı karşıya gelir. Firdevs Hanım’ın oyununa boyun eğmek zorunda kalan Behlül, amcasına Nihal’i sevdiğini söylemek zorunda kalır. Adnan Bey’in tek isteği kızının mutluluğudur. Behlül’e Nihal’i üzmesi halinde kendisini hayatlarından tamamen çıkaracağını net bir biçimde söyler.
Firdevs Hanım her şeyin planladığı gibi ilerlemesinden çok memnundur. Şahit olduğu konuşmayı da büyük bir sevinçle önce Nihal’e, sonra da herkese müjdeler. Behlül, Firdevs Hanım’la ilk kez açık açık yüzleşir ve ona meydan okur. Planlarından ötürü zararlı çıkacak kişinin Firdevs olacağını belirtir. Bihter ve Behlül için çok zorlu bir süreç başlamıştır. İki aşık kontrollerinden çıkan çok tehlikeli bir dönemece girmişlerdir. Bihter, son bir umutla, gelişmelere engel olmak için harekete geçer. Nihal’i vazgeçirmek için onunla konuşur ve bu konuşma Nihal’in üstünde beklediğinden daha büyük bir etki yaratır.
Behlül büyük bir çıkmazda, amcası, Nihal’in masum aşkı ve Bihter arasında kalmıştır. Behlül, tüm yanlış anlamaları düzeltmek için aradığı çıkış yolunun, kendisini Nihal’e gittikçe daha çok yakınlaştıracağından habersizdir.

Künye :

Yapımcı : Kerem Çatay
Yönetmen : Hilal Saral
Eser : Halid Ziya Uşaklıgil
Senaryo : Ece Yörenç- Melek Gençoğlu
Müzik : Toygar Işıklı
Oyuncular : Selçuk Yöntem (Adnan Ziyagil), Beren Saat (Bihter Ziyagil), Kıvanç Tatlıtuğ (Behlül), Nebahat Çehre (Firdevs), Hazal Kaya (Nihal),Zerrin Tekindor (Matmazel Deniz), Nur Aysan (Peyker),İlker Kızmaz (Nihat), Batuhan Karacakaya (Bülent), Baran Akbulut (Beşir), Rana Cabbar (Süleyman) ,Fatma Karanfil (Şayeste), Pelin Ermiş (Cemile), Evren Duyal (Nesrin), Ufuk Kaplan (Katya), Eda Özerkan (Elif), Zerrin Nişancı (Aynur), Gülizar Irmak (Sevil), Nihan Özcan (Arsen)

Leave A Response »