Kasaba 10.Bölüm Full dizi izle

Usta 23 Aralık 2009 0

Kasaba

Tarih: 2009-12-23 TV : ATV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

Yağmur yeni bir tehlike ile karşı karşıya!
Ekin’in babası Necdet’i, Kasaba’ya ne getirdi?

“Kasaba” yepyeni bölümü ile 23 Aralık Çarşamba akşamı atv’de!
Sakın kaçırmayın!
Kasaba
(Yeni Bölüm)
10.Bölüm:
Büyük sırrı ortaya çıkaran Haydar, Yağmur’un hayranlığını kazanır. Yağmur Haydar’ı daha yakından tanımaya çalışır. Haydar kendi çocukluğuna dair çok özel bir bilgiyi Yağmur’la paylaşır. Necdet’in Kasabayı ve Yağmur’un izini nasıl bulduğu önemli bir ayrıntıdır. Bir yandan Mümtaz, diğer yandan Haydar bu konunun üstüne gider. Mümtaz amcası Davut’la Necdet ilişkisini sorgular. Haydar ise konaktan birisinin muhbirlik yaptığından şüphelenir.. Davut’a muhbirlik yapan kişinin Seyit olduğu ortaya çıkar. Seyit konaktan kovulur.
Cemil kızının peşinde dolandığı gerekçesiyle Hüseyin’e çok feci dayak atar. Buna rağmen Hüseyin, aşığım istersen öldür diyecektir. Daha sonra Cemil kendilerine yardım eden, Hüseyin’in delikanlı tavrından etkilenir. Zehra konaktan çıkamıyordur. Hüseyin, Zehra’sını görebilmek uğruna aşkın trajikomik hallerini yaşar.
Mümtaz, Yağmur’u kazanmakta kararlıdır. Yağmur’a gizlice bir mektup gönderir. Mümtaz’ın kendisine olan özel ilgisini fark eden Yağmur, tehlikeli bir oyuna başlayacaktır.

Leave A Response »