Tunebite 7.2.13200.0

Ses ve Görüntü Format Dönüştürücüler Tunebite 7.2.13200.0

Tunebite online ses ve video kaydetmenizi, format dönüştürmenizi ve kopya korumasını kaldırmanızı sağlayan etkili bir programdır.  Pek çok özelliği biraraya toplayan programla birden fazla  program kullanmanıza gerek kalmayacak.

Program bilgisayar ve mobil cihazlarda kullanılan tüm formatları desteklemektedir. Ses dosyaları, flash klipler ve film dosyalarıyla yaşadığınız tüm format problemlerini aşmanızı  sağlayan program güvenilir bir ses ve video format dönüştürücüsüdür. Tunebite aynı zamanda bir web recorder olarak da görev yapar. Bu sayede internet üzerinde online yayınlanan videoları ve sesleri kayıt edebilirsiniz. MySpace, Imeem ve Last.fm gibi portallarda dinlediğiniz şarkıları online kayıtlayabilirsiniz. Albüm adı, resmi, şarkı sözleri, ID3 tagları gibi özellikler de program tarafından biraraya getirilir. Kopyalama koruması olan dosyalar yeniden kayıtlama yöntemiyle yüksek kalitede kaydedilir. Ürün kopya korumasını kaldırarak yüksek kalitede dosyaların kayıt edilmesini sağlar.

Tunebite ayarlama ve işlemleri kolay yapabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcı dostu yapısıyla programın kavranması ve kullanımı kolaydır. Program premium veya platinum sürümlerine yükseltilerek tüm özellikleri açık hale getirilebilir. ÖNEMLİ! Programın ücretsiz sürümünde sadece bazı özellikler çalışmaktadır. Programın tüm özelliklerinin çalışması için Platinum sürüme yükseltilmesi gerekmektedir. Ücretsiz sürüm MP3, OGG, WMA, WAV, FLAC ve WMA formatlarını desteklemektedir. YouTube, Yahoo, Facebook, Myspace, Clipfish ve MyVideo üzerinden videoları bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz sürümle Youtube üzerindeki kliplerden müzikleri de MP3 formatında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Programa aktarılabilen ses formatları – input (Tunebite Premium and Platinum)
WMA (DRM kopya korumalı)
M4P M4B (DRM kopya korumalı)
MP3 MP2
WMA WMA Pro
OGG (Vorbis)
AAC MPEG-4 AAC
WAV
FLAC
AIFF (Apple)
AC3 (Dolby Digital)
AU (Sun Microsystems)

Programla dönüştürülen ses formatları – output
MP3
WMA WMA Pro
OGG (Vorbis)
WMPEG-4 AAC
WAV
Uyarlanabilir diğer ses formatları

Programa aktarılabilen video formatları (Tunebite Platinum)
WMV (DRM kopya korumalı)
M4V (DRM kopya korumalı)
WMV (wmv7 / wmv9)
M4V MP4 (mpeg 4)
AVI
XVID DIVX 3ivx
MPEG MPG (mpeg 1 + 2)
MOV (Quick time)
FLV (Flash Video)
DV (Digital Video)
H.264

Programla dönüştürlebilen video formatları:
WMV (wmv7 / wmv9)
MP4 (mpeg 4)
AVI
XVID
3GP
Uyarlanabilir diğer video formatları

İndirmeye başlamadı mı?
Kaydetme penceresi çıkmadıysa indirmek için tıklayın.

ALTERNATİF YÜKLEME LİNKLERİ

Alternatif yükleme adresi 1

Alternatif yükleme adresi 2

Etiketler: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir