Günlük Burç Yorumları 11 Kasım 2010

Sevgili Koç,

Paraya çok gerek duyacağınız gelişmeler olabilir. Bu olduğu takdirde bir dostunuzdan yardım görebilirsiniz. Planladığınız bir yolculuk varsa henüz uygun dönemde olmadığınızı bilmelisiniz. Bugünlerde biraz bencil yapıda olabilirsiniz. Şimdiye kadar sakin giden ve kararsız kaldığınız bir konu aniden hareketlenebilir. Yeni kimselerle tanışabilir, bunlarla olumlu ilişkiler geliştirebilirsiniz.

Sevgili Boğa,

Karmaşık bir durumda son derece olumlu bir karar vermeniz ya da tercih yapmanız olasıdır. Aniden bir yere çağırılabilirsiniz, acele kararlarla, hazırlıksız veya zamansız olarak yapılacak bir yolculuk size ancak sıkıntı verebilir. Halletmeniz gereken bir durum ortaya çıkabilir. Kafanızı meşgul eden bir konuda da bazı sert kararlar almanız ve kararsızlıklarınızı çabuk yenmeniz gerekir.

Sevgili İkizler,

Parayla ilgili konularda küçük olumsuz yönlenmeler ya da engellemeler olabilir. Bazı kimselerin yanlış tutumları da parasal sıkıntınıza sebep olabilir. Daima kendinize güvenmeli ve çevrenizdekilerin olur olmaz sözlerine kanmamalısınız. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir tartışma çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmayı denemelisiniz.

Sevgili Yengeç,

Sevdiğiniz kişilerlebirarada olmak, içinde bulunduğunuz bazı sıkıntılardan uzaklaşmanızı sağlayacaktır. Kaza ve incinmelere açık olduğunuzu aklınızdan çıkartmayıp, ona göre davranmalısınız. Bugün arkadaş çevreniz sizin etkinizdedir ve onları her türlü yönlendirmeniz mümkündür.Aramak ve aramamak arasında kararsız kaldığınız birisini aradığınız takdirde olumlu gelişmeler başlayabilir.

Sevgili Aslan,

Arkadaş ve dostlarınızla sürekli birlikte olmanız, onlara daha fazla zaman ayırmanız özel hayatınızda bazı sorunlar yaratabilir. Sosyal ilişkileriniz ve arkadaş toplantılarınız eşiniz veya sevgilinizle aranızı açabilir. Kendinizi fiziksel olarak güçlü hissetseniz bile küçük bir performans düşüklüğü yaşıyor ve çevreniz de bunu fark ediyor. Biran önce silkinip kendinize gelmeniz ve işlerinize gereken özeni göstermeniz gerekiyor.

Sevgili Başak,

Dikkatli davranmazsanız aynı işi birçok kere yapmak zorunda kalmanız olasıdır. Daha sakin düşünmeye çalışmalısınız. Önünüze çıkan zorluklar karşısında yardım aramanız boşuna. Çevrenizden aradığınız destek ve yardımı bulamayabilirsiniz. Kolayca başa çıkmanız mümkün olan konular size yapılması imkansız ya da çok zor işler olarak görünebilirler.

Sevgili Terazi

Kişiliğiniz ve uğraştığınız konulara göre bir çok farklı olayla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizde farkında olmadığınız bir veya birkaç düşmanınız olabilir ve bunların bazı faaliyetleri size gerçekten de zarar verebilir. Ev ve iş çevrenizde size rahatsızlık veren gelişmeler olabilir. Oldukça acelecisiniz ve bu yüzden de bazı iyi fırsatları kaçırabilirsiniz.

Sevgili Akrep,

Bu dönemde maddi sıkıntılara açıksınız. Finanssal kaynaklarınızı idareli kullanırsanız zorlukları çok fazla hissetmezsiniz.Biraz saygısız ve her şeyi abartma eğilimleri içinde de olabilirsiniz. Birçok konuda haklı olabilirsiniz fakat sorunları, tartıştığınız kişilerin açısından da düşünmek gerektiğini unutmamalı ve onlara da söz hakkı tanımalısınız. Çevrenizde size düşman olan bazı kimseler bulunabilir.

Sevgili Yay

Önemli maddi sıkıntılarınız olabileceği gibi karşı cinsten de büyük zararlar görebilirsiniz. Bu özellikle siz bir erkekseniz daha belirgin olabilir. Gereksiz harcamalar yapabilir, sadece lüks ve gösteriş için bütçenizi zorlayabilirsiniz. Bugün biraz inatçı ve gururlusunuz. Günlük ilişkilerinizde tahriklere çok çabuk kapılmanız olasıdır.

Sevgili Oğlak,

Bugün aşk hayatınızda bazı olumsuz durumlar baş gösterecek. Bu biraz da olsa sizden kaynaklanıyor.Cinselliğe karşı aşırı ilgi duyduğunuz bugün, kararsızlık yüzünden karşı tarafın sizi yanlış anlamasına neden olacaksınız.Bu konuya azami dikkat göstermelisiniz. İş ve Para konularında, miras, gayrimenkul gibi büyük parasal değerlerle uğraşacaksınız.

Sevgili Kova,

Bugün yolculukların gündeme gelmesi, diğer planladığınız işlerin akışını bozacaktır. Fakat çıkacağınız bu yolculuklarda geçireceğiniz zaman ve bu süre içinde edinebildiğiniz bilgiler, size yeni iş imkanları yaratacaktır. Sağlığınız açısından, fiziksel olarak bir rahatsızlığınız olmasa da, geçirebileceğiniz ufak tefek kazalar yüzünden sarsılabilirsiniz.

Sevgili Balık,

Bugün işlerinizde bazı aksilikler yaşayabilirsiniz. Özellikle kariyerinizin söz konusu olduğu yerlerde, peşin hüküm vermemeli, düşünerek mantıklı bir şekilde harekete geçmelisiniz. Aslında yapmanız gereken,yeni hiçbir başlangıçla ilgilenmemek olacaktır.Hızlı düşünüp çabuk uygulamanız zaten size elde edebileceğiniz başarıları veriyor.