AK Parti’de hedef 100. Yıl Marşı

AK Parti’de hedef 100. Yıl Marşı

Mustaf Elitaş, “100. Yıl Marşını yazmak AK Parti kadrolarına nasip olacaktır”


Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, partilerinin Kayseri Kadın Kolları Olağan Genel Kuruluna katıldılar.

İkilinin gündeminde, Davos’ta Bakan Ali Babacan ile bir moderatör arasındaki diyalog ve AK Parti Kayseri Milletvekili Gündeş Bakır’ın Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisinde kabul edilen önergesi vardı.
FRANSA MAHKUM ETTİRİLEBİLİR

Bakır’ın, "İnkar yasası sebebiyle vatandaşımıza, ‘Soykırım yok’ dediği için herhangi bir ceza verildiği zaman bunu Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne götürebilir. İyi bir savunma yapılırsa Fransa‘yı mahkum ettirebilir. Bundan böyle siyasi amaçlar için hiçbir ülke tarihi gerçeklikleri çarpıtamayacak. Bize atılan büyük iftirayı da böylelikle temizlemiş olduk” sözleriyle açıkladığı önergeyle ilgili Bakan Taner Yıldız da konuştu.
Hava temizlemede hepa sistemli süper cihaz
DAVOS’TA "İMTİYAZLISINIZ" DEDİLER

"Diplomatik girişimin, başarının tebrik edilmesi gerektiğini vurgulamak istiyorum” diyen Yıldız, Davos’ta, moderatör Martin Wolf’un, Babacan’a söz verirken ”Burada imtiyazlı konumda tek sizsiniz, bize ders verin” dediğini anımsattı.
"HASTA DEĞİL USTA ADAM"

"Bu Türkiye Cumhuriyeti Hükümetinin, Türkiye‘nin siyasetine inananların ve destek veren teşkilatlarımızın başarısıdır. Teşkilatlarımız sayesinde hükümetimiz Ankara‘da bu performansı yakalamıştır” derken, AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş da 2002 yılı öncesinde ‘hasta adam’ olarak tanımlanan Türkiye‘nin, artık Davos toplantılarında ‘usta adam’ olarak dinlenmeye başlandığını kaydetti.
100. YIL MARŞI

2023 hedefine ulaşmak için gayret gösterdiklerini belirten Elitaş, ”10. Yıl Marşını yazdılar inşallah 100. Yıl Marşı’nı yazmak AK Parti kadrolarına nasip olacaktır” dedi.