Al Yazmalım 19. bölüm özeti ve fragmanı

Al Yazmalım 19. bölüm özeti ve fragmanı

Ekranların beğeniyle izlenen dizisi Al Yazmalım 19. bölümüyle 29 Ocak Paar akşamı Atv ekranlarında olacak. İşte Al Yazmalım 19. bölüm özeti ve fragmanı…


Foto galeri için tıklayın

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Al Yazmalım dizisinin 19. bölüm özeti Atv web sitesinde şu şekilde yer aldı:

İlyas’la yaptığı formalite evlilik sonrası, Helin planının ikinci safhasını uygulamak için ameliyat olacağı bahanesi ile tekrar ortadan kaybolur, İlyas üst üste gelen üzücü olayların da etkisiyle üşütüp çok ağır hastalanır ve bakım için Ömer’lerin evine getirilir.

Asiye Saliha’nın evine bebeği bırakmaya gelir ve durumu görünce bir süre kalıp İlyas ile ilgilenir. Bu arada Saliha’nın tanık olduğu bir telefon konuşması sonucu Ömer ile Helin’in birlikte İlyas’a kurduğu tezgâhlar bir bir ortaya çıkar ve öğrendikleri İlyas’ı hasta yatağında derin bir şoka sokarak Helin’i yaşamından silmesine yol açar.

Saliha ise Ömer’i terk eder. Asiye ise İlyas’ın başına gelenlerden habersiz babasının baskılarına direnmeye ve çiftlikteki işini ve yaşamını eskisi gibi sürdürmeye çalışmaktadır. Bahattin kararlıdır. Asiye’nin artık dul bir kadın olarak baba evine dönmesi uygun düşmektedir.