Pts. Eki 2nd, 2023

Geçtiğimiz yaz meslektaşı Yıldız Çağrı Atiksoy ile nikah masasına oturan oyuncu Berk Oktay, birinci yıldönümlerini sosyal medya hesabından kutladı. Sade bir düğün ile dünyaevine giren çiftin paylaşımı takipçileri tarafından büyük ilgi gördü. Berk Oktay’ın yıldönümü mesajı olay oldu.

2022 yılında meslektaşı Yıldız Çağrı Atiksoy ile dünyaevine giren oyuncu Berk Oktay mutlu birliktelikleriyle gündeme gelmeye devam ediyor. Berk Oktay, eşi Yıldız Çağrı Atiksoy için sosyal medya hesabından yıldönümü paylaşımında bulundu. Evliliklerinin birinci yıllarını kutlayan çiftin romantik fotoğrafı takipçileri tarafından büyük beğeni topladı. 

“SON NEFESİMİ DE SENİN YANINDA VERMEK DİLEĞİYLE”

Berk Oktay’ın yaptığı paylaşımda yazdığı not dikkatlerden kaçmadı. Yakışıklı oyuncu eşiyle olan fotoğrafını “Hayatıma girdiğin güne, bana dost, yoldaş olduğun güne, beni iyileştirdiğin, ruhumla bir olduğun, ruhum olduğun her saniyeye şükürler olsun. Eşim ve sonsuzluğum olmayı kabul ettiğin için teşekkür ederim. 1. Yılımız kutlu olsun. Son nefesimi de senin yanında vermek dileğiyle. Ömrüm 9.9.2022” notuyla paylaştı. Sosyal medyadaki paylaşımları ile dikkat çeken çifte sevenlerinin yorumu eksik kalmadı. Çiftin fotoğrafına birçok takipçisinden‘nazar değmesin, maşallah’ şeklinde yorumlar geldi. İşte o fotoğraf…

HEDİYE OLARAK KIBRIS’TAN EV ALDI!

2022 Şubat ayında sade bir törenle nişanlanan ünlü çift, geçtiğimiz yaz nikah masasına oturmuştu. Sade ve zarif bir düğün ile hayatlarını birleştiren ünlü çift, mutlu anlarını çoğu zaman sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaşıyor. Daha önce de Berk Oktay’ın eşi Yıldız Çağrı Atiksoy’a hediye olarak Kıbrıs’tan ev aldığı öğrenilmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Rocky’nin yıldızı Sylvester Stallone Papa Francis’e meydan okudu!

By Usta

<<- Kızlar Baklavalı erkekleri sever diye duyduktan sonra elinde baklava tepsisiyle gezen