Cum. Haz 21st, 2024

Daha önce genç ve yükselişte olan tasarımcılarla iş birlikleri yapan Donatella Versace, bu sefer de bir pop yıldızı ile yan yana geliyor. Dua Lipa ile bir araya gelen Donatella Versace, ‘La Vacanza’ adlı bu özel koleksiyonu Cannes’da tanıtacak. 23 Mayıs’taki defile Cannes Film Festival takviminin bir parçası olmasa da dönemin kutlamaları ile paralel ilerleyecek.

“Tasarım sürecinde her zaman iş birliklerinden ilham aldım. Dua Lipa ile bu koleksiyon üzerinde çalışmak çok heyecan verici oldu ve aramızdaki dinamiğe bayılıyorum” diyen Donatella Versace, “Dua güçlü, korkusuz, özgür ve tasarım vizyonu eşsiz olan biri. Yazın büyüleyici bir zaman. Bu ruhu ve dönemin renklerini Cannes’da gerçek anlamda özel ve samimi bir defile ile yakalayacağız” diye ekledi.

‘La Vacanza’ koleksiyonu defileden hemen sonra Versace’nin internet sitesi üzerinden satışa sunulacak. “Versace için ‘La Vacanza’ koleksiyonunu Donatella ile birlikte tasarladığım için kesinlikle heyecanlıyım” diyen Dua Lipa,.”Yıllar boyunca o ve ben çok güçlü bir bağ kurduk ve kariyerimin en başından beri ondan ve tüm ekipten aldığım destek için çok minnettarım. Bana bu koleksiyonu ortak tasarlama ve tüm yaz ilhamlarımın ortaya çıkmasına izin verme onurunu vermesi bir rüyaydı. Bu koleksiyonla çok gurur duyuyorum ve onu Cannes’da sergilemek için sabırsızlanıyorum” diye ekledi.

Versace ile bağları gün geçtikçe kuvvetlenen Dua Lipa, geçtiğimiz Mart ayında markanın Sonbahar Kış 2023 defilesine katılmıştı. Eylül 2021’de Versace’nin defilesinin açılışını ve kapanışını yapan Dua Lipa, Donatella Versace’nin ilhamlarından biri. Versace’nin Sonbahar Kış 2021 kampanyasının yüzü olan Dua Lipa, ilk olarak Donatella Versace ile 2017’deki Versus defilesinde tanışmıştı. Daha sonra birçok önemli kırmızı halı etkinliğinde Versace tercih eden Dua Lipa, ‘La Vacanza’ koleksiyonu ile bağlarını güçlendirmeye devam ediyor.

By Usta

<<- Kızlar Baklavalı erkekleri sever diye duyduktan sonra elinde baklava tepsisiyle gezen