Cum. Haz 21st, 2024

Anneler Günü’nün en düşünceli hediyesi kuşkusuz cilt bakım ürünleri ve parfüm… L’Occitane, bu Anneler Günü’ne birbirinden güçlü iksirler ve kokularla dolu güzellik iksirleriyle hazırlandı. Yenilenen klasik parfümleri, ölmez otu özleri ile dolu cilt bakım setleri, annelere gençlik, güzellik ve baharın gelişini müjdeliyor.

İster çiçeksi, aromatik, ister meyvemsi parfümlerden birini anneniz için seçin. L’Occitane, parfüm seçeneklerinin yanısıra vücut bakım ya da cilt bakım hediye alternatifleri ile de annenizi mutlu etmeniz için sizi bekliyor.


PARFÜM HEDİYE ÖNERİLERİ

Neroli & Orchidee
L’Occitane’ın imza parfümü Neroli & Orchidee , iki özel çiçeğin buluşmasını yenilenen çiçek desenli şişesiyle kutluyor.Portakal çiçeği ve orkidenin yumuşak geçişi ile pudramsı, hoş bir koku bırakan, adeta baharı yaşatan Neroli & Orchidee, uzun zamandır L’Occitane’ın en sevilen parfümü…

Yumuşak kokulu Portakal çiçeği ve şehvetli Orkide’nin karşılaşması tesadüf değil. Neroli & Orchidee’nin kokusu burnun ilgisini çeken taze portakal ve mandalina notalarıyla başlıyor. Yavaşça yerini büyüleyici bir tatlılığa bırakıyor. Bu karşı konulmaz kombinasyon, baştan çıkarıcı kokusu ile yerini Madagaskar’ın etrafını saran Orkide ile tamamlanıyor. Masum, romantik ve şehvetli bir koku ortaya çıkıyor.

Neroii & Orchidee EDT 75 ml; 1275 TL
Neroli & Orchidee Shower Gel 250 ml; 320 TL
Neroli & Orchidee Body Lotion 250 ml; 520 TL
Neroli & Orchidee Hand Cream 30 ml; 170 TL

Cherry Blossom
Kiraz ağacı Provence peyzajının bir parçasıdır. Luberon Bölgesi’nde yaygın olup, mevsimlere göre renk değiştiriyor. Bu da O’nu sanatçılar için bir ilham kaynağına dönüştürüyor. İlkbaharda saf beyaz, yaz aylarında parlak kırmızı, sonbaharda açık yeşil… Çiçeklenmesi o kadar kısa sürer ki kaçırmanız çok kolaydır.

Çiçeksi ve meyvemsi bir dokuya sahip Cherry Blossom, narin ve ferahlatıcı hissiyle sizi adeta Fransa’nın kiraz ağaçlarıyla süslü tepelerine götürecek. Çiçek notalarına bürünmüş bu koku aynı zamanda feminen ve karşı koyulamazdır.

Provence’ın Luberon bölgesinden gelen kiraz özleriyle elde edilen Cherry Blossom Eau de Toilette, frezya, kiraz ve müge notalarını destekleyen amber ve misk notaları ile hislerii dışa vurmayı sağlayacak.

Cherry Blossom EDT 75 ml; 1145 TL
Cherry Blossom Shower Gel 250 ml; 320 TL
Cherry Blossom Body Lotion 250 ml; 520 TL
Cherry Blossom Hand Cream 30 ml; 170 TL


VÜCUT BAKIMI İÇİN HEDİYE ÖNERİLERİ

Artichoke Massage Care Series (Enginarlı Vücut Bakım serisi)
Bütünsel güzelliğin sırrını arayanlar için ise Artichoke vücut bakım serisi, gözle görünenin ötesinde kişinin kendisinin tanımlayabileceği bir vücut bakımı sunuyor.

Artichoke Body Scrub
Bu enginar özlü cilt peelingi, ölü deriyi arındırmaya ve cildi yenilemeye yardımcı oluyor. Masajla birlikte mikro sirkülasyonu canlandırmaya, vücut hatlarını yeniden tanımlamaya ve vücuttaki portakal kabuğu görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Kuru cilt üzerinde uygulayarak anında cildinizde ısınma etkisini deneyimleyebiliyorsunuz.

Artichoke Massage Cream
Enginar özlü masaj kremi ile uyguladığınızda cildi yoğun bir şekilde nemlendirirken, sıkılaştırıyor ve besliyor. Ödemden dolayı şişen bacakları rahatlatıyor ve hafifletiyor.

Gua Sha masaj aletiyle birlikte kullanıldığında, daha derin etkili bir masaja ve kılcal kan dolaşımını düzenlemeye yardımcı olduğundan, kremin etkinliği artıyor. Kullanıcıların %100’ü ürünün yalnızca bir aylık kullanımdan sonra bacaklarındaki ödemin azaldığını ve ciltlerinin sıkılaştığını belirtmiştir.

Artichoke Body Scrub 200 ml; 935 TL
Artichoke Massage Cream 200 ml; 1145 TL

Almond Body Care Series
Pürüzsüz bir ten, ışıltılı görünüm ve eşit renk tonu ve neme doymuş bir cilt için Almond vücut bakım serisi, anneler için en düşünceli hediye seçeneklerinden biri.

Almond Delicious Paste
Almond Delicious Paste, badem yağı ve badem özü, kırılmış badem kabuğu ve şeker kristalleri ile zenginleştirilerek keyif veren bir peeling karışımı elde edilir. Cildi ölü derilerden arındırarak, aynı zamanda bakım yapan etkili bir peelingdir.
Cilt mükemmel bir şekilde pürüzsüzleşiyor ve yumuşatıyor, taze bademin yumuşak notalarıyla nazikçe kokulanıyor.

Almond Milk Concentrate
Almond Milk Concentrate ciltte hızlı emilimi ile bilinen L’Occitane’nın klasikleşmiş kremlerinden biri.
Sadece cildi nemlendirmiyor, aynı zamanda sıkılaştırıyor ve belirginleştiriyor. Bir aylık kullanımın sonunda vücutta değişenler gözlemlenebilir oluyor. Yeni formülünde bulunan badem özü ve tohumu aynı zamanda cildin elastikiyetini korurken hücresel yenilenmeyi tetikliyor, cilt pürüzsüzleşirken sıkılaşıyor.

Almond Supple Skin Oil

48 saate kadar nemlendirme sağlayan Almond Supple Skin Oil, yüzde 50 badem yağı ile formüle edilmiş. Cildin yumuşaklığını artırıyor, elastiket kazandırarak, sıkılaşmasına yardımcı oluyor. Cildi besliyor ve ışıltı kazandırıyor. Duş sonrası bakımınızda 2 aylık düzenli kullanım sonrası ciltteki çatlak izlerinde azaltmaya, eşit cilt tonu görünümü sağlamaya yardımcı oluyor.

Almond Delicious Paste 200 ml; 745 TL
Almond Milk Concentrate 200 ml; 955 TL
Almond Supple Skin Oil 100 ml; 830 TL


CİLT BAKIMI İÇİN HEDİYE ÖNERİLERİ

Immortelle Divine Skin Care Series

Divine Cream
Yüz bakımınızı gerçek bir keyif anına dönüştüren olağanüstü uzun ömürlü 600 ölmez otu çiçeği.
Defalarca ödüllendirilen yaşlanma karşıtı Divine Krem, cildinizin doğal gençliğini ortaya çıkarıyor. Yenilenen ve güçlenen içeriği cildin hacimini ve yapısını desteklemeye yardımcı olan Retinole alternatif doğal ölmez otu süper özüne ek olarak, ölmez otu özlerinden oluşan özel bir kokteyl ile zenginleşti.

Ciltteki kırışıklıkların gözle görülür oranda azalmasına yardımcı oluyor, sıkılık ve ışıltı veriyor, renk eşitsizliğini dengeliyor ve hacmi düzenliyor.

Divine Youth Oil
Ölmez otu süper öz, ölmez otu esansiyel yağı, su bazlı ölmez otu özü ve ölmez otu yağı özünün güçlü karışımıyla, Immortelle Divine serisinin ölmez otu çiçeğinin gücünü tamamen cildinize aktarması şaşırtıcı değil. Gençlik yağı, cildin seramid sentezini artırmaya yardımcı oluyor ve cildin doğal bariyerini güçlendiriyor. Cilt zamanla günlük hasarlara karşı daha dirençli hale geliyor. Yeni Divine Yağ, besleyici ve pürüzsüzleştirici özellikleri ile bilinen Argan yağı ile zenginleştirilmiş olduğundan yüksek sıkılık ve elastikiyet sağlıyor.

Divine Eyes & Lips
Sentetik retinole doğal bir alternatifi olarak üretilen süper özün yıldız içeriği olduğu Immortelle Divine Göz&Dudak Kremi, yaşlanmanın gözle görünür belirtilerine karşı savaşmaya ve sarkan cildin görünümünü iyileştirmeye yardımcı oluyor.

Divine Cream 50 ml; 1955 TL
Divine Youth Oil 30 ml; 1955 TL
Divine Eyes & Lips 15 ml; 1360 TL

Precious Skin Care Series

Precious Cream
Precious koleksiyonu Immortelle Süperbomba içeren yeni formülasyonlarıyla ilk kez gözenekleri iyileştirmeyi hedefliyor. Bu krem, erken yaşlanmanın gözle görülür belirtileriyle savaşıyor ve cildi derinlemesine beslerken, 2 hafta içinde ince çizgileri gözle görülür şekilde dolgunlaştırıyor ve yumuşatıyor. Kuru ve karma ciltler için formüle edilmiş krem, cildinizi derinlemesine nemlendiriyor.

Precious Enriched Emulsion

Ölmez otunun kendini yenileme özelliğini taşıyan yeni Immortelle Precious serisi, ölmez otu antioksidan süper bomba özleri kullanıyor. İkonikleşmiş ölmez otu esansiyel yağı ve su bazlı ölmez otundan oluşan süper öz kombinasyonu ile cildi adeta yeniden ayağa kaldırıyor; cildin elastikiyet kaybında azalma ve gözeneklerde gözle görünür iyileşme sağlıyor. Yeni Immortelle Precious Enriched Emulsion, yüzde 8 yağ fazı ile geliştirilmiş, cilt tarafından hızlıca emilen süt kıvamında sunuluyor. Krem ayrıca cildi dolgunlaştıran mikro hyaluronik asit ve gözenekleri ve pürüzlü dokuları düzenlemek için yüksek konsantrasyonda mercimek özü içeriyor.

Precious Eye
Precious koleksiyonu, Immortelle Süperbomba içeren yeni formülasyonlarıyla ilk kez gözenekleri iyileştirmeyi hedefliyor. Bu özel göz kremi, ince çizgileri ve koyu halkaları iyileştirirken, cildi dijital ekranların mavi ışık gibi zararlı etkilerinden de koruyor. Ferahlatan jel benzeri dokusu ile, canlılıkla parlayan ve her gün daha genç görünen göz altları için göz çevresini pürüzsüzleştiriyor ve rahatlatıyor.

Precious Cream 50 ml; 1170 TL
Precious Enriched Emulsion 75 ml; 1255 TL
Precious Eye 15 ml; 850 TL

By Usta

<<- Kızlar Baklavalı erkekleri sever diye duyduktan sonra elinde baklava tepsisiyle gezen