Çar. Tem 24th, 2024

Joe Jonas’ın evlilik yüzüğünü taktığı son Instagram paylaşımına rağmen Sophie Turner’la olan evliliği sona eriyor ve adımı o attı. Kaynaklar, Jonas’ın Miami’de boşanma davası açtığı haberini verdi. 3 ve 1 yaşlarındaki iki kızlarının ortak velayetini istedi. Jonas, başvuruda “taraflar arasındaki evlilik onarılamaz biçimde bozuldu” diye yazdı.

Turner ve Jonas, evlilik sözleşmesi yapmıştı. Jonas müzik telif haklarını elinde tutacak, Turner ise televizyon ve film kazançlarını elinde tutacak. Evlenmeden önce edinilen tüm mallar, sahibinin adına kalacak ve boşanmaları durumunda, o mal sahibinin mülkiyetinde kalacak. Çiftin mahkemede çözmesi gereken tek şey çocuk velayeti ve nafaka olacak.

Geçtiğimiz günlerde, Jonas ve Turner’ın en az altı aydır sorun yaşadığı bildirilmişti. Turner, Mayıs ayından bu yana İngiltere’de ITVX dizisi Joan adlı bir projeyi çekiyor.

Turner’ın temsilcisi, Jonas’ın boşanma avukatlarını tuttuğuna dair ilk raporlar ortaya çıktığında herhangi bir yorumda bulunmadı. Bir kaynak, çiftin çok farklı yaşam tarzlarının Jonas’ın başvurusunda bir etken olduğunu söyledi. Jonas’ın yüzde 50’den önemli ölçüde daha fazla fiziksel velayet talep etmesinin muhtemel olduğunu söyleniyor.

Turner ve Jonas, 2016 yılında Turner henüz 20 yaşındayken çıkmaya başladı. Jonas ondan yedi yaş büyük. Bir yıl sonra nişanlandılar, ardından Mayıs 2019’da evlendiler. İlk kızları Willa’yı Temmuz 2020’de, ikinci kızlarını ise 2022’de dünyaya getirdiler.

Turner, Mayıs 2022’de ELLE UK ile zihinsel sağlığı nedeniyle Birleşik Krallık’a geri dönmeyi ne kadar istediğini anlattı. “İngiltere’yi çok özledim” dedi. “İnsanlar, tavırlar, her şey. Kocamı yavaşça geri çekiyorum. Amerika’da yaşamayı gerçekten çok seviyorum ama akıl sağlığım için arkadaşlarımın ve ailemin yanında olmam gerekiyor. Ve ayrıca kızımın benim sahip olduğum eğitim ve okul hayatına sahip olmasını çok isterim. İdeal olarak nihai varış noktası İngiltere olacaktır, ancak Joe’nun ikna edilmesi biraz zaman alabilir.”

By Usta

<<- Kızlar Baklavalı erkekleri sever diye duyduktan sonra elinde baklava tepsisiyle gezen