Paz. Tem 14th, 2024

Fransız moda evi Karl Lagerfeld, yakında çıkacak bir unisex kapsül koleksiyonunda aktris, model ve şarkıcı Cara Delevingne ile işbirliği yaptığını duyurdu.

“Karl Lagerfeld ve Cara, ilham perisi ve sanatçı ilişkisinin sınırlarının çok ötesine geçen inanılmaz derecede özel bir bağa sahipti. Karl, Cara’yı cesur ve cüretkâr bularak sevdi ve takdir etti. Cara, Karl’a kendisi olma cesaretini ve özgürlüğünü veren gerçek bir akıl hocası ve sırdaş olarak hayran kaldı ve onu idolleştirdi. birbirlerinin arkadaşlığından gerçekten zevk aldılar ve birlikte olduklarında eğlendiler, nihayetinde sevgi dolu ve sağlam bir arkadaşlığa dönüşen şeyi ateşlediler, ”dedi moda evi basın açıklamasında.

Karl Lagerfeld’in tasarım direktörü Hun Kim’in yanı sıra Delevingne, hem Cara hem de Karl Lagerfeld’in tutkulu olduğu değerleri yansıtan kapsayıcı, cinsiyetten bağımsız parçalara odaklanırken; sürdürülebilir malzemeler içeren bir işbirliği olan “Cara loves Karl loves Cara” koleksiyonunu geliştirecek.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

KARL LAGERFELD (@karllagerfeld)’in paylaştığı bir gönderi

“Bu işbirliği, Karl ve Karl ailesinin gerçek bir üyesi olan Cara arasındaki karşılıklı sevgiden ilham alıyor. Modanın ötesine geçecek ve yaratıcı hikâye anlatımı, cinsiyetsiz stiller ve sürdürülebilirliğe güçlü bir vurgu yapacak bu dinamik projede Cara ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz, ”diyor Karl Lagerfeld CEO’su Pier Paolo Righi.

“Karl’ın adını taşıyan tek moda eviyle ortak olmaktan ve onun mirasına kişisel bir katkıda bulunma şansını elde etmekten onur duyuyorum. Fikirlerimi yaratıcı ekiple paylaşmak, tasarımlarda söz sahibi olmak ve bu süreçte sadece biraz eğlenmek harika” diyor Delevingne.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

KARL LAGERFELD (@karllagerfeld)’in paylaştığı bir gönderi

“O bir karakter. O moda dünyasının Charlie Chaplin’i. Lagerfeld, Delevingne hakkında bir keresinde, sessiz bir filmdeki bir karakter gibi bir tür dahi” dedi. O da tasarımcı hakkında şunları söyledi: “Ben de dahil olmak üzere pek çok kişi inanmazken o bana inandı. O bir vizyonerdi, bir dahiydi, ama bundan daha fazlası… sevgili bir arkadaş.”

Koleksiyonun lansmanına dinamik, yenilikçi ve bütünsel bir çok kanallı kampanya eşlik edecek. Moda evi, önümüzdeki aylarda işbirliği hakkında ek ayrıntılar sözü verdi.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

KARL LAGERFELD (@karllagerfeld)’in paylaştığı bir gönderi

By Usta

<<- Kızlar Baklavalı erkekleri sever diye duyduktan sonra elinde baklava tepsisiyle gezen