Çar. Tem 17th, 2024

Hailey ve Justin Bieber, geçtiğimiz gün ‘In Good Faith with Chelsea & Judah Smith’ podcast’inde evlilikleri hakkında en samimi röportajlarından birini verdiler. Justin’in mental sağlık mücadelesini izlemenin zorluğunu ilk kez anlatan Hailey, bunun ilişkilerini yansımasını da anlattı.

Justin Bieber’ın Eylül 2018’de Hailey ile evlendikten sadece birkaç ay sonra Şubat 2019’da depresyon sebebiyle tedavi gördüğü söylentisi ortaya çıkmıştı. Daha sonra Mart 2021’de Elle Amerika’ya verdiği röportajda evliliklerinin ilk senesinin çok zor geçtiğini itiraf eden Hailey Bieber, bugüne kadar pek fazla detay açıklamamıştı. Chelsea ve Judah Smith’in programında eşinin mücadelesini izlemenin kendisini çok yıprattığını söyleyen Bieber, “Annemi birçok farklı zamanda aradığımı hatırlıyorum. Bir kere Brooklyn’deydik ve annemi ağlayarak aradım ve ‘Bunu daha fazla yapamayacağım. Eğer sonsuza kadar böyle olacaksa asla buna devam edemeyeceğim’ dedim. Annemin telefonda çok sakin olduğunu hatırlıyorum ve bana ‘Hepsi geçecek, iyi olacaksın ve Justin de sağlıklı olacak. Senin için buradayız.’ dedi. Çok fazla destek aldığımızı hissediyorum ve o zamanlar hayatımın en zor dönemiydi. Ama bir karar verdim. Bu kişiyi çok uzun zamandır sevdiğimi ve şimdi ondan vazgeçmenin zamanı olmadığını biliyordum. Ben ona bunu yapamazdım.” dedi.

“Hayatının en kötü döneminde birini yarı yolda bıraktığınızı düşünün. Ben böyle biri değilim” diye sözüne devam eden Hailey, “Bu nedenle, ne olursa olsun onun yanında olacaktım. Çok zordu. Bazı günler, ‘Justin sanırım asla iyi olmayacak,’ diye düşünüyordum. Ama çok derinlerde, içimdeki bir ses de, ‘O bunu atlatacak’ diyordu. Ne kadar uzun süreceğini bilmiyordum. Sanırım en zoru da buydu. Hiçbir garantisi yoktu.” diye ekledi.

Eşi Hailey’nin sözlerine, “Bedenimin dışında bir deneyim yaşıyordum” diyen Justin Bieber, mental sağlığının fiziksel sağlığını da etkilediğini söyledi. Hailey’nin kendisine destek olduğu dönem için minnet duyduğunu ekleyen Justin Bieber, “Sanırım bazı şeyleri iyileştiren zamandı, birbirimize her gün destek olmak, devamlılık göstermek ve benim Hailey’nin hiçbir yere gitmediğini görmek… Sanırım mücadele etmem gereken bir reddedilme problemim vardı ama Hailey’nin her gün yanımda olması bunu düzeltti. Ve sürekli de bunu düşünüyorum. İlişkimizde bulunduğumuz noktada kendimi güvende hissetmeye başladım” dedi.

“Sanırım ikimiz de ‘Bırakıyorum’ diyen kişi olmayacağız” diyen Hailey, “İkimiz de problemden kaçanlar olmayacaktık. Bunun için savaşmayı seçtik ve aşmamız gereken her şeyi birlikte aşacağız.” diye ekledi.

Aynı zamanda ilişkilerinin oldukça hızla ilerlediğine değinen Hailey ve Justin, Haziran 2018’de yeniden ilişkilerine başlayıp, Temmuz’da nişanlanmış ve Eylül’de evlenmişlerdi. Daha önce de Justin ile birlikte olan Hailey, eğer bir daha bir ilişkiye başlarlarsa evleneceklerini bildiklerini söyledi. “Küçükken sohbetlerimiz oluyordu ve her zaman eğer bir daha bir ilişkiye başlarsak evleneceğimizi biliyorduk.” diyen Hailey, “Bunu birbirimize söylüyorduk ve bunun hakkında konuşuyorduk. Bu yüzden bizim için pek de sürpriz olmadı. Bu kadar çabuk olacağını hiç düşünmüş müydüm bilmiyorum. 21 yaşında evleneceğimi düşünmemiştim. Her zaman kafamda şöyle düşünürdüm, ‘Eğer Justin ve ben tekrar bir araya gelirsek, biraz daha yaşlanırız ve biraz daha sonra evleniriz.’ Ama sanırım Tanrı, “Evet, bu gerçekten komik çünkü 21 yaşında evleneceksin.’ dedi” diye ekledi.

By Usta

<<- Kızlar Baklavalı erkekleri sever diye duyduktan sonra elinde baklava tepsisiyle gezen