Pts. Haz 17th, 2024

Rejeneratif bilim alanındaki 40 yıllık bilimsel uzmanlığımızdan doğan Rénergie H.P.N. 300-Peptit krem, yeşil sürdürülebilir bilimden (Green Sciences) elde edilen peptitlerin gücünden yararlanıyor. Çevre dostu sürdürülebilir bilimlerle, ürünleri tasarlama ve geliştirme şeklini yeniden keşfeden, güvenlik ve ürün performansından ödün vermeden sürdürülebilirliği bir öncelik haline getiren Lancôme, Green Sciences ile inovasyonlarını yönlendiriyor. Lancôme bilimden güç alan doğanın, güzelliğin geleceği olduğuna inanıyor.

PEPTIDLERIN YENİLEYİCİ GÜCÜ TOHUMDAN CİLDİNİZE

Lancôme, Rénergie H.P.N. 300-Peptit Krem ile peptitlerin yenileyici gücüne yeni bir ışık tutuyor. Peptitler, çeşitli amino asitlerden oluştukları için yaşamın yapı taşları sayılıyor. Bunların bir araya gelmesi, hepsi farklı kapasitelere sahip sonsuz sayıda peptit kombinasyonu yaratmış oluyor.

Lancôme protein açısından zengin üç bitki belirledi: Keten tohumu, acı bakla ve bezelye.

Bu bitkilerin karmaşık yapısında kilitli olan peptitleri çıkarmak için 3 basit adımdan oluşan yalın bir dönüşüm süreci kullanıldı. İlk olarak, tohumlar ezilerek toz veya macun haline getiriliyor. Daha sonra, peptit üretmek için karışım hidrolize ediliyor. Üçüncü ve son adım, en ilginç olanları tutmak için peptitlerin saflaştırılmasından oluşuyor.

Yeni ve yüksek performanslı yaşlanma karşıtı seviye sunmaya adanmış bu yenilik, 300 peptit kombinasyonunu diğer 2 tanınmış aktif bileşenle birlikte tek bir formülde ustaca yoğunlaştırıyor:

Hyalüronik asit: Ferment bazlı ve biyo-teknoloji kullanılarak elde edilmiştir. Hyalüronik asidin kendi ağırlığının 1000 katı kadar suyu emerek cildi pürüzsüzleştirmeye ve yeniden dolgunlaştırmaya yardımcı olduğu bilinmektedir. Lancôme Hyalüronik asit cilde daha fazla nüfuz ederek kırışıklıklar ve cilt pürüzleri üzerinde ek faydalar sağlar.

300 çeşit Peptit: Ultra konsantre ve güçlü, 300’den fazla doğal peptitten oluşan bu kombinasyon sıkılık, esneklik ve kırışıklıkları hedeflemek için cildi yeniden yapılandırır

Niasinamid (veya B3 vitamini): Cildi yatıştırır ve cilt tonu yönetimine katkıda bulunur ve melanozomların melanositlerden keratinositlere transferini engelleyerek koyu lekelerle mücadeleye yardımcı olur.

By Usta

<<- Kızlar Baklavalı erkekleri sever diye duyduktan sonra elinde baklava tepsisiyle gezen