Cum. Haz 21st, 2024

Saint Laurent, Anthony Vaccarello’nun usta rehberliğinde sanatsal yeteneğin somutlaşmış hali olarak ilk yüksek mücevher koleksiyonunu sunuyor.

“Saint Laurent Haute Joaillerie” koleksiyonu, efsanevi Yves Saint Laurent ile eşanlamlı avangart ruhu ve Paris zarafetini kapsarken; Anthony Vaccarello’nun yaratıcı vizyonu, markayı cüretkar ve çağdaş bir dünyaya taşıyor.

Saint Laurent Fine Jewellery koleksiyonu sadece markanın mirasını kutlamakla kalmıyor, aynı zamanda gelenek ve modernliği, zarafet ve asiliği, zenginlik ve sadeliği kusursuz bir şekilde harmanlayarak markanın şanlı yolculuğunda yeni bir sayfa açıyor.

Altın, pırlanta ve özenle seçilmiş değerli malzemeler kullanılarak incelikli bir şekilde işlenen koleksiyon, bilezik, cuff, kolye ve küpe dizisine sahip. Çok yönlü ve koleksiyonluk parçalardan oluşan seri, kalıcı cazibelerini güvence altına almak için mevsimsel değişimleri ve sürekli değişen trendleri aşarak zamanın testine zahmetsizce dayanmayı vadediyor.


Gösterişli koleksiyon, markanın ünlü mirasından da ilham alarak, Cassandre ve Maillon tasarımları gibi ikonik motiflerine saygı duruşunda bulunuyor. Bu imza unsurlar, çarpıcı ve beklenmedik bir şekilde sağlam bir karaktere bürünerek ustaca yeniden tasarlanmış ve dönüştürülmüş.

Klasiklere ek olarak koleksiyon, Saint Laurent’in tarihi ve modern estetiğinden ilham alan benzersiz, sınırlı sayıda üretilen tasarımları da içeriyor. Bu olağanüstü parçalar, markanın yeniliğe ve moda ile kaliteli mücevherlerin birleşimine olan sarsılmaz bağlılığının bir kanıtı olarak hizmet ediyor.


Juergen Teller tarafından çekilen bir kampanya ile lansmanı yapılan bahçede, şehvetli jarse gece elbiseleriyle tamamlanan büyük bilezikler takan modeller görülürken, altın ve gümüş yığınları koyu lacivert ve yeşil tonlarla cesaretlendiriliyor.

Son sezonlarda Prada, Balmain ve Gucci de lüks moda evlerinden daha fazla gündelik parçaya olan ihtiyacı ortaya koyarak, kaliteli mücevherlerle ürünlerini çeşitlendirdiler.

Saint Laurent Fine Jewellery koleksiyonu, Haziran ayından itibaren dünya çapında seçkin flagship mağazalarında özel olarak satışa sunulacak.

By Usta

<<- Kızlar Baklavalı erkekleri sever diye duyduktan sonra elinde baklava tepsisiyle gezen