Çar. Tem 24th, 2024

Cildin nem bariyerini güçlendiren yenilikçi teknolojiye sahip, en zor hava koşullarında bile 24 saat boyunca nemlendiren etkili krem Kiehl’s Ultra Facial Cream ile tanışın!

İlk tanıtıldığı 2005 yılından bu güne dünyanın en sevilen nemlendiricilerinden biri haline gelen Kiehl’s Ultra Facial Nemlendirici, dünya çapında yaklaşık 40 milyondan fazla satış adetine, 200.000’den fazla 5 yıldızlı değerlendirmeye ve günlük yaşantısında oldukça etkili nemlendirici deneyimine ulaşmak isteyen bir çok kullanıcıya ulaştı.

Doğadaki zorlu koşullarda bile rahatça kullanılabilmesi için Kiehl’s uzmanlığıyla formüle edilen Ultra Facial Nemlendirici hızlı emilen formülünde cilde ihtiyacı olan nemi vermek ve nem bariyerini güçlendirmek için skualan ve buzul glikoprotein gibi etkili içerikleri bir araya getiriyor. Skualan cildin nem bariyerini güçlendirmeye yardımcı olurken, buzul glikoproteini ise cildi korur ve nemlendirmeye yardımcı oluyor.

Buzul Glikoproteini: Deniz buzullarından elde edilen Buzul Proteinleri cildin su kaybını engellerken, cildi korur, nemlenmesini sağlar.

Skualan: Yüksek kalitede ve rafine bir yağ olan Skualan, zeytinden elde edilmektedir. Cildin nem bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur.

CİLDİN GÜÇLÜ BİR NEM BARİYERİNE SAHİP OLMASI NEDEN ÖNEMLİ?

“Sağlıklı görünen bir cilt bariyeri, fiziksel çevreye karşı cildin koruyucu fonksiyonu için çok önemlidir. Cilt bariyeri kendini daha hızlı onarabilirse, cildin su kaybı, kuruluktan kaynaklanan rahatsızlık hissi, cilde dış etmenlerin etki etmesi ihtimali büyük ölçüde azalabilir.” Kiehl’s Bilim Direktörü, Dr. Nancy Ilaya

By Usta

<<- Kızlar Baklavalı erkekleri sever diye duyduktan sonra elinde baklava tepsisiyle gezen