Per. Haz 20th, 2024

İlhamını yaratıcı Avant-Garde’dan ve Fransız saf incelik ruhundan alan niş parfüm markası Ex Nihilo’nun, ilk andan itibaren koku bağımlılığına yol açacak Les Interdites Koleksiyonu’nun yeni üyesi Vesper Glitz ile tanışın. Yeni parfüm, koleksiyonun diğer üyeleri gibi çağdaş dişilikle, kişiye özel şehir sofistikeliğini buluşturuyor. Ödüllü parfümör Nadège Le Garlantezec’in aşk şehri Paris gecelerinin ilhamı, yasemin, mimoza ve kehribar notalarıyla hayat verdiği parfüm, yaydığı hisli duygularıyla Paris gecelerinin büyüsünü keşfe çıkarıyor.

Çiçekli kehribar koku ailesine ait olan pembe biber, mandalina ve neroli esansı üst notlarıyla Paris’e ve onun heyecan verici yaşam tarzına gönderme yapan parfüm, ylang-ylang, yasemin ve mimoza orta notlarıyla büyüleyici ve bağımlılık yaratan yorumunu tamamlıyor. Vesper Glitz, sedir ağacı, tonka tohumu, vanilya ve misk alt notalarıyla tüm duyulara hitap ederken, kışkırtıcılığını da ortaya koyuyor. Paris gecelerinin ritmine ayak uyduran notalar arası geçişler, modern şehir kadınının her anına eşlik ederek enerjisini yükseltiyor.

Satış fiyatı (100ML): 6.300 TL
Satış fiyatı (50 ML): 4.350 TL

Satış Noktaları: Beymen Zorlu, Beymen Galataport, Beymen İstinyePark, Beymen İzmir İstinyePark, Beymen Nişantaşı, Beymen Bodrum, Beymen Akasya, Beymen Armada, Beymen.com, Neo-bloom.com

By Usta

<<- Kızlar Baklavalı erkekleri sever diye duyduktan sonra elinde baklava tepsisiyle gezen